• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Меблі для дитячих садків

Завершена

135 000.00 UAH без ПДВ
Номер: c991269db35d48c2b966e27269e850c3
Внутрішній номер закупівлі: 5755202
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-07-29-009082-c   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ ТЕРНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Юлія Бузоверя +380563671048 zakupivli_ternosvita@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 39161000-8 Меблі для дитячого садкаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: В зв’язку з тим, що процедури відкритих торгів на закупівлю Меблі для дитячих садків двічі були відмінені (UA-2020-07-06-004687-a, UA-2020-06-18-003454-c) через подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій , відповідно п. п. 1 п. 2 ст.40 ЗУ «Про публічні закупівлі», застосовується переговорна процедура.
Очікувана вартість: 135 000.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Меблі для дитячих садків, більш детально у описі предмету закупівлі
Код ДК 021:2015: 39161000-8 Меблі для дитячого садка
Кількість 115 штуки
Період постачання 10.08.2020 - 10.09.2020
Місце постачання 51502, Україна, Дніпропетровська область, м Тернівка, дошкільні заклади освіти На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ШАРБАТАЛІ ІРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА

Оскарження: 29.07.2020 17:53 - 09.08.2020 00:00
Ціна пропозиції 135 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
29.07.2020 17:53
Документи 1
Скарги 0

Контракти

Номер: 237075b64fb240a4a9056bb17eb67ea3
Ідентифікатор договору: UA-2020-07-29-009082-c-c1
Постачальник: ШАРБАТАЛІ ІРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА
Номер договору: 236
Сума договору: 135 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 17.08.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання: 17.08.2020 11:00
Статус:
Виконаний
p7s
sign.p7s