-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти (бензин А-92, бензин А-95, паливо дизельне євро)
Тендер Prozorro UA-2017-01-30-000072-c
Торги не відбулися
312 350.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 123.50 UAH
мін. крок: 1% або 3 123.50 UAH
Номер:
797e7c743fcc45f39a870202e16ed761
Внутрішній номер закупівлі:
574865
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-01-30-000072-c
Замовник:
Полтавська обласна дитяча клінічна лікарня
×
-
Код ЄДРПОУ:
01204348
-
Адреса:
36011, Україна, Полтавська область, Полтава, вул. Шевченка, 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Охріменко Андрій Олександрович +380532229751 podkl.ekonom@mail.ru http://www.dokl.poltava.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
312 350.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 123.50 UAH
Період уточнення:
30.01.2017 10:12 - 05.02.2017 10:17
Період прийому пропозицій:
30.01.2017 10:12 - 15.02.2017 10:17
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-92
Кількість
3200 літр
Період постачання
24.02.2017 - 31.12.2017
Місце постачання
36000, Україна, Полтавська область, м. Полтава, АЗС учасника згідно технічних вимог до предмету закупівлі
На карті
Бензин А-95
Кількість
4600 літр
Період постачання
24.02.2017 - 31.12.2017
Місце постачання
36000, Україна, Полтавська область, м. Полтава, АЗС учасника згідно технічних вимог до предмету закупівлі
На карті
Паливо дизельне євро
Кількість
5900 літр
Період постачання
24.02.2017 - 31.12.2017
Місце постачання
36000, Україна, Полтавська область, м. Полтава, АЗС учасника згідно технічних вимог до предмету закупівлі
На карті