-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2017-01-30-000173-a
ДК 021:2015, код 09120000-6 – Газове паливо (Природний газ)
Торги не відбулися
1 330 718.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 13 307.18 UAH
мін. крок: 1% або 13 307.18 UAH
Номер:
a8210eadd976423e955b3fbaed0ade04
Внутрішній номер закупівлі:
574720
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-01-30-000173-a
Замовник:
Комунальна установа"Попаснянська центральна районна лікарня
×
-
Код ЄДРПОУ:
01983654
-
Адреса:
93300, Україна, Луганська обл., Попасна, вулиця Соборна,5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Закосаренко Олена Вікторівна +380509086375 clon_pp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 330 718.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
13 307.18 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
39 921.00 UAH
Період уточнення:
30.01.2017 11:28 - 05.02.2017 10:00
Період прийому пропозицій:
30.01.2017 11:28 - 15.02.2017 10:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
123000 метри кубічні
Період постачання
06.03.2017 - 31.12.2017
Місце постачання
93300, Україна, Луганська обл., Попасна, За адресою: - Луганська обл., м.Попасна, вул. Соборна, 5 (міні котельня); - Луганська обл., м.Попасна, вул. Миру,149 (САТ стоматологічного відділення); - Луганська обл., м.Попасна, вул. Миру,149 (САТ дитячої поліклініки)
На карті