-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
«Капітальний ремонт загальноосвітньої школи у с. Улянівка, Олександрійського району Кіровоградської області. Коригування» (утеплення зовнішніх стін) код за ДК 021: 2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
Тендер Prozorro UA-2020-07-29-002079-c
Торги відмінено
2 419 592.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 24 195.92 UAH
мін. крок: 1% або 24 195.92 UAH
Номер:
6c8b28220ef149099b5ef06728bb720f
Внутрішній номер закупівлі:
5744911
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-07-29-002079-c
Замовник:
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ОЛЕКСАНДРІЙСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ІЗ ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ" ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42699413
-
Адреса:
28000, Україна, Кіровоградська область, м. Олександрія, вул. 6-го Грудня, буд. 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Павло Романюк +380950460699 romanuykpavel@gmail.com http://woorda.klasna.com/
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
2 419 592.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
24 195.92 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
72 587.76 UAH
Період уточнення:
29.07.2020 10:49 - 04.08.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
29.07.2020 10:49 - 14.08.2020 00:00
Аукціон:
14.08.2020 12:55 - 14.08.2020 13:22
Період кваліфікації:
з 14.08.2020 13:22
Умови оплати:
виконання робіт - 70%
- Подіявиконання робіт
- Розмір70%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
дата виставлення рахунку - 30%
- Подіядата виставлення рахунку
- Розмір30%
- ТипАванс
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Капітальний ремонт загальноосвітньої школи у с. Улянівка, Олександрійського району Кіровоградської області. Коригування»
(утеплення зовнішніх стін)
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 01.12.2020
Місце постачання
28065, Україна, Кіровоградська область, с. Улянівка, Олександрійський р-н., вул. Шкільна, буд. 4
На карті
Інформація про скасування
Номер:
3d793866122c401ca89e84cd60b05764
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Було допущено порушення законодавства у сфері публічних закупівель
Період оскарження:
17.08.2020 14:45 - 28.08.2020 00:00
Дата опублікування:
17.08.2020 14:45
Дата виконання:
28.08.2020 00:03
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП "ПОБУТСЕРВІСПРОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34741503
-
Контактна особа:
Сергій Кульга +380675205310 pobut.servss@ukr.net
-
Адреса:
28023, Україна, Кіровоградська область, місто Олександрія, селище міського типу Пантаївка, ВУЛИЦЯ МИРУ, будинок 12
Початкова пропозиція
2 123 767.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 050 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Документи
15
Скарги
0
ПП Грант-Буд
×
-
Код ЄДРПОУ:
39674437
-
Контактна особа:
Непийвода Павло Миколайович +380523577219 pashul@bigmir.net
-
Адреса:
28009, Україна, Кіровоградська область, Олександрія, пр. Соборний 137
Початкова пропозиція
2 392 976.09 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 295 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
12
Скарги
0
Приватне підприємство "Домострой-О"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34141062
-
Контактна особа:
Мартинюк Наталія Вікторівна 380984965878, 380523572778 domos_o@ukr.net
-
Адреса:
28021, Україна, Кіровоградська область, Войнівка, Вулиця Центральна, будинок 19
Початкова пропозиція
2 389 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 315 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
36
Скарги
0