-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
капуста квашена, помідори (соління), огірки (соління), горошок консервований, кукурудза консервована, томатна паста, ікра кабачкова, квасоля консервована
Тендер Prozorro UA-2017-01-04-000584-c
капуста квашена, помідори (соління), огірки (соління), горошок консервований, кукурудза консервована, томатна паста, ікра кабачкова, квасоля консервована Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг. 2 лота: лот № 1: капуста квашена – 15460 кг, помідори (соління) - 9090 кг, огірки (соління) – 16270 кг лот № 2: горошок консервований – 4363 кг, кукурудза консервована – 200 кг, томатна паста – 2500кг, ікра кабачкова – 3182 кг, квасоля консервована – 400 кг Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг. м. Київ, Оболонський район, заклади освіти згідно дислокації Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг. лот № 1 - протягом 2017 року, лот № 2 – протягом 2017 року
Завершена
1 029 166.31
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 1 280.76 UAH
мін. крок: 0.1% або 1 280.76 UAH
Номер:
62456b1f1af840dd95262ac2dbf1faa6
Внутрішній номер закупівлі:
574121
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-01-04-000584-c
Замовник:
Управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37445442
-
Адреса:
04211, Україна, Київська область, Київ, вул. Лайоша Гавро, 11-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Циганок Анджела Михайлівна 380444199838 katorgina@ukr.net http://www.ruo-obolon.kiev.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
15331000-7 Оброблені овочіАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 029 166.31 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.01.2017 18:11 - 10.01.2017 09:00
Період прийому пропозицій:
04.01.2017 18:11 - 20.01.2017 09:00
Аукціон:
23.01.2017 13:55 - 23.01.2017 14:35
Період кваліфікації:
23.01.2017 14:35 - 26.01.2017 16:20
Період завантаження договору:
23.01.2017 14:35 - 12.02.2017 14:35
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴773 014.00 лот № 1 капуста квашена, помідори (соління), огірки (соління)
- Лот №2 ₴256 152.31 лот № 2 - горошок консервований, кукурудза консервована, томатна паста, ікра кабачкова, квасоля консервована