-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Мультилотова
-
КЕП
природний газ
Тендер Prozorro UA-2016-11-25-000471-b
Завершена
5 168 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 3 700.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 3 700.00 UAH
Номер:
d93cb4422049430ab0d2ecd2f070b8dc
Внутрішній номер закупівлі:
573974
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-11-25-000471-b
Замовник:
Відділ освіти Тульчинської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141472
-
Адреса:
23600, Україна, Вінницька область, місто Тульчин, вул. Миколи Леонтовича,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Агібалова Оксана Григорівна +380433522246 OAgibalowa@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09123000-7 Природний газАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
5 168 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.11.2016 12:56 - 26.12.2016 13:01
Період прийому пропозицій:
25.11.2016 12:56 - 05.01.2017 13:01
Період прекваліфікації:
05.01.2017 13:02 - 25.01.2017 00:00
Аукціон:
25.01.2017 11:11 - 25.01.2017 12:35
Період кваліфікації:
25.01.2017 12:35 - 03.02.2017 14:29
Період завантаження договору:
25.01.2017 12:35 - 14.02.2017 12:35
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴4 427 000.00 природний газ
- Лот №2 ₴741 000.00 природний газ