-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Тендер Prozorro UA-2020-07-28-001634-a
Завершена
913 681.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 9 136.81 UAH
мін. крок: 1% або 9 136.81 UAH
Номер:
9abc8af03b824f6fb20faecff34e97ce
Внутрішній номер закупівлі:
5735934
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-07-28-001634-a
Замовник:
Відділ освіти Білоцерківської райдержадміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143643
-
Адреса:
09117, Україна, Київська область, Біла Церква, вул.Ярослава Мудрого,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Залізняк Лідія Володимирівна +380456353179 bcosvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
913 681.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
9 136.81 UAH
Період уточнення:
28.07.2020 14:37 - 03.08.2020 14:41
Період прийому пропозицій:
28.07.2020 14:37 - 13.08.2020 14:41
Аукціон:
14.08.2020 15:23 - 14.08.2020 15:44
Період кваліфікації:
14.08.2020 15:44 - 19.08.2020 10:52
Період завантаження договору:
19.08.2020 10:52 - 08.09.2020 10:52
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Кількість
35 комплект
Період постачання
до 01.09.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "САНОР"
Оскарження: 19.08.2020 10:52 - 30.08.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
31192638
-
Контактна особа:
Sanor LTD +380512375323 ltd.sanor@gmail.com
-
Адреса:
54001, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв,, ВУЛИЦЯ КАРЛА ЛІБКНЕХТА, будинок 10
Оскарження: 19.08.2020 10:52 - 30.08.2020 00:00
Початкова пропозиція
910 044.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
910 044.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.08.2020 10:52
Документи
12
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НОВІТНІ ОСВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42986448
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НОВІТНІ ОСВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ" +380677058345 nov-osv-tech@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 26331, Кіровоградська обл., Гайворонський район, село Хащувате, ВУЛИЦЯ ЧАПАЄВА, будинок 41
Початкова пропозиція
913 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
913 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
15
Скарги
0
Контракти
Номер:
95cad7754a2e45f09679ef07fc62e549
Ідентифікатор договору:
UA-2020-07-28-001634-a-b1
Постачальник:
ТОВ "САНОР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31192638
-
Контактна особа:
Sanor LTD +380512375323 ltd.sanor@gmail.com
-
Адреса:
54001, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв,, ВУЛИЦЯ КАРЛА ЛІБКНЕХТА, будинок 10
Номер договору:
172
Сума договору:
910 044.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
758 370.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання:
31.08.2020 00:00
Статус:
Виконаний