-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 09110000-3 – Тверде паливо (вугілля кам’яне)
Тендер Prozorro UA-2020-07-28-005300-c
Торги не відбулися
700 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1.5% або 10 500.00 UAH
мін. крок: 1.5% або 10 500.00 UAH
Номер:
a7fe521c0c4049e38e8fbea291b2935a
Внутрішній номер закупівлі:
5734877
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-07-28-005300-c
Замовник:
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Знам'янської Районної державної адміністрації Кіровоградської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144045
-
Адреса:
27400, Україна, Кіровоградська область, м. Знам'янка, вул.Трудова,4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Дьяченко +380661392470 viddilosvituznam@gmail.com http://oms.zn.kr-admin.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
700 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
10 500.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
21 000.00 UAH
Період уточнення:
28.07.2020 14:02 - 18.08.2020 17:00
Період прийому пропозицій:
28.07.2020 14:02 - 28.08.2020 17:00
Аукціон:
31.08.2020 12:13 - 31.08.2020 12:34
Період кваліфікації:
31.08.2020 12:34 - 19.10.2020 15:40
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Тверде паливо ДГ(20-80)
Кількість
132 тонни
Період постачання
17.09.2020 - 31.12.2020
Тверде паливо Г(13-50)
Кількість
20 тонни
Період постачання
17.09.2020 - 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРАЙМЕНЕРГІЯ"
Оскарження: 28.09.2020 16:51 - 09.10.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43367095
-
Контактна особа:
Івасик Людмила 380962751617 PRAJMENERGIATOV@GMAIL.COM
-
Адреса:
Україна, 03194, м.Київ, БУЛЬВАР КОЛЬЦОВА, будинок 14 Д, офіс 610
Оскарження: 28.09.2020 16:51 - 09.10.2020 00:00
Початкова пропозиція
491 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
491 600.00 UAH з ПДВ
Документи
16
Скарги
0
ТОВ "ТОРГІВЕЛЬНО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ" ВУГІЛЛЯ ДОН ПРАЙМ"
Оскарження: 19.10.2020 15:40 - 29.10.2020 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39635487
-
Контактна особа:
Тищенко Ирина +380992784828 coaldonprime@ukr.net
-
Адреса:
69006, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, прос. Металургів, буд.6
Оскарження: 19.10.2020 15:40 - 29.10.2020 23:00
Початкова пропозиція
697 680.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
697 680.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
19.10.2020 15:40
Документи
10
Скарги
0