-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний ремонт дорожнього покриття прибудинкової території КЗ ЛОР "Львівське обласне бюро судово - медичної експертизи" за адресою: вулиця Пекарська,61 в м. Львові
Тендер Prozorro UA-2020-07-27-001363-a
Торги не відбулися
700 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 7 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 7 000.00 UAH
Номер:
faeedc6845ff488eb8a4d194891aba06
Внутрішній номер закупівлі:
5720799
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-07-27-001363-a
Замовник:
Комунальний заклад Львівської обласної ради "Львівське обласне бюро судово - медичної експертизи"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996616
-
Адреса:
79010, Україна, Львівська область, Львів, вулиця Пекарська буд. 61
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наконечна Галина Ігорівна +380322750153 sudebka_buch@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
700 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
7 000.00 UAH
Період уточнення:
27.07.2020 14:42 - 02.08.2020 14:47
Період прийому пропозицій:
27.07.2020 14:42 - 12.08.2020 14:47
Аукціон:
13.08.2020 12:10 - 13.08.2020 12:49
Період кваліфікації:
13.08.2020 12:49 - 25.08.2020 15:50
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт дорожнього покриття прибудинкової території КЗ ЛОР "Львівське обласне бюро судово - медичної експертизи" за адресою: вулиця Пекарська,61 в м. Львові
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.10.2020
Місце постачання
79053, Україна, Львівська область, місто Львів, вулиця Пекарська будинок 61
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "АЛЬТБУД ЛВ"
Оскарження: 14.08.2020 14:57 - 25.08.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41390227
-
Контактна особа:
Андрій Кухтицький +380975007004 alt.lv@ukr.net
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ВАНДИ ВАСИЛЕВСЬКОЇ, будинок 7
Оскарження: 14.08.2020 14:57 - 25.08.2020 00:00
Початкова пропозиція
598 977.47 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
598 977.47 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
14.08.2020 14:57
Документи
59
Скарги
0
ПП Олбуд
Оскарження: 14.08.2020 15:04 - 25.08.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32408385
-
Контактна особа:
Лозинський Микола Олексійович +380322316821 olj1106@gmail.com
-
Адреса:
79069, Україна, Львівська область, Львів, Любачівська
Оскарження: 14.08.2020 15:04 - 25.08.2020 00:00
Початкова пропозиція
663 701.63 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
655 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
14.08.2020 15:04
Документи
43
Скарги
0
ТОВ "ТЕХБУДГРУП"
Оскарження: 25.08.2020 15:08 - 05.09.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43421398
-
Контактна особа:
Кривуцький Василь 380675882284, 380675882284 kryvuckyy979@ukr.net
-
Адреса:
80700, Україна, Львівська область, Золочів, вулиця Бенівська, будинок 8Б
Оскарження: 25.08.2020 15:08 - 05.09.2020 00:00
Початкова пропозиція
665 802.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
656 000.00 UAH з ПДВ
Документи
55
Скарги
0
ТОВ НЕОТЕХПОСТАЧ
Оскарження: 25.08.2020 15:21 - 05.09.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38008273
-
Контактна особа:
Чабан Ігор Володимирович +380322390344 oberig1150@gmail.com
-
Адреса:
79000, Україна, Львівська область, Львів, Стефаника б.16 кв.1
Оскарження: 25.08.2020 15:21 - 05.09.2020 00:00
Початкова пропозиція
688 287.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
688 287.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
25.08.2020 15:21
Документи
6
Скарги
0
Приватне підприємство "Будсервіс"
Оскарження: 25.08.2020 15:50 - 05.09.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
31758729
-
Контактна особа:
Мелех Орест Петрович 380679063473, 380679063473 budservis1960@ukr.net
-
Адреса:
80700, Україна, Львівська область, Золочів, вул.Набережна,91
Оскарження: 25.08.2020 15:50 - 05.09.2020 00:00
Початкова пропозиція
688 452.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
688 452.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
25.08.2020 15:50
Документи
10
Скарги
0