-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Встановлення автоматичної пожежної сигналізації, системи керування евакуюванням, системи пожежного спостереження в Опорному закладі Чаплинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Чаплинської селищної ради Херсонської області» за адресою: Херсонська область, смт. Чаплинка, вул. Грушевського, буд. 56
Тендер Prozorro UA-2020-07-25-000203-b
Усі документи, що входять до складу тендерної пропозиції мають бути складені українською мовою. У разі, якщо документ чи інформація, надання яких передбачено тендерною документацією, складені іншою(ими) мовою(ами), у складі тендерної пропозиції надається документ мовою оригіналу з обов’язковим перекладом українською мовою. Визначальним є текст, викладений українською мовою. Специфікація щодо технічних показників товару може бути викладена англійською або російською мовою із зазначенням за потреби загальновживаних абревіатур або скорочень англійською мовою.
Завершена
351 155.32
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 755.78 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 755.78 UAH
Номер:
c81e192812224de4972ed6ce685d756d
Внутрішній номер закупівлі:
5712581
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-07-25-000203-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ФІНАНСОВО - ГОСПОДАРСЬКА ГРУПА З ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ТА УСТАНОВ ОСВІТИ ЧАПЛИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38232158
-
Адреса:
75200, Україна, Херсонська область, смт Чаплинка, вул. Паркова, 38
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Вадимівна Кравець +380553822341 chapfgg2012@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
351 155.32 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 755.78 UAH
Період уточнення:
25.07.2020 23:17 - 31.07.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
25.07.2020 23:17 - 10.08.2020 00:00
Аукціон:
10.08.2020 11:38 - 10.08.2020 12:17
Період кваліфікації:
10.08.2020 12:17 - 13.08.2020 22:18
Період завантаження договору:
13.08.2020 22:18 - 02.09.2020 22:18
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписДжерело фінансування: місцевий бюджет. Замовник здійснює оплату шляхом перерахування коштів на поточний рахунок Виконавця протягом 15 (п’ятнадцяти) банківських днів з дати підписання акта виконаних робіт, за умови наявності фінансування, в т. ч. на умовах відстрочення платежу за надані послуги до 31.12.2020 року згідно проміжних актів з вересня по грудень 2020 року відповідно до затверджених планових призначень.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Встановлення автоматичної пожежної сигналізації, системи керування евакуюванням, системи пожежного спостереження в Опорному закладі Чаплинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Чаплинської селищної ради Херсонської області» за адресою: Херсонська область, смт. Чаплинка, вул. Грушевського, буд. 56
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 15.09.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП ПОЖСЕРВІС-ВІБ
Оскарження: 13.08.2020 22:18 - 24.08.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35119881
-
Контактна особа:
Бондаренко Оксана Анатоліївна +380554953952 vib_55@ukr.net
-
Адреса:
74900, Україна, Херсонська область, місто Нова Каховка, вулиця Фабрична, 3
Оскарження: 13.08.2020 22:18 - 24.08.2020 00:00
Початкова пропозиція
229 999.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
226 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.08.2020 22:18
Документи
37
Скарги
0
ТОВ "ПРОЕКТНО-МОНТАЖНЕ ОБ'ЄДНАННЯ "БІНОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43453311
-
Контактна особа:
Пушкарська Альона Сергіївна +380996820514 pmo_binom@ukr.net
-
Адреса:
04073, Україна, м. Київ, Київ, м.Київ, вул. Куренівська 15, офіс 1
Початкова пропозиція
237 568.90 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
227 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
24
Скарги
0
ТОВ Укртехнобез
×
-
Код ЄДРПОУ:
39299695
-
Контактна особа:
Харченко Роман Олександрович +380953600707 utb2020@ukr.net
-
Адреса:
08133, Україна, Київська область, Вишневе, вул. Чорновола, 1а
Початкова пропозиція
276 521.33 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
227 990.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
29
Скарги
0
ФОП "ТОРГАШЕВ АНДРІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3223119116
-
Контактна особа:
Андрій Торгашев +380669548078 leda2001nk@gmail.com
-
Адреса:
74900, Україна, Херсонська область, місто Нова Каховка, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 37, квартира 48
Початкова пропозиція
248 669.32 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
230 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
17
Скарги
0
ПП "ОХОРОНА-004"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39415273
-
Контактна особа:
Ірина Коцун +380668617266 ohorona004@ukr.net
-
Адреса:
04205, Україна, м. Київ, місто Київ, ПРОСПЕКТ ОБОЛОНСЬКИЙ, будинок 35
Початкова пропозиція
306 788.28 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
235 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
27
Скарги
0
Контракти
Номер:
0ebc49d754dd45029ccaaf61df66e189
Ідентифікатор договору:
UA-2020-07-25-000203-b-a1
Постачальник:
ПП ПОЖСЕРВІС-ВІБ
×
-
Код ЄДРПОУ:
35119881
-
Контактна особа:
Бондаренко Оксана Анатоліївна +380554953952 vib_55@ukr.net
-
Адреса:
74900, Україна, Херсонська область, місто Нова Каховка, вулиця Фабрична, 3
Номер договору:
№ 175
Сума договору:
226 200.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
26.08.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
26.08.2020 12:00
Статус:
Виконаний