-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Офісні меблі різні
Тендер Prozorro UA-2020-07-24-004231-c
Джерело фінансування закупівлі: кошти Державного бюджету України Інформація про мову (мови), якою (якими) повинно бути складено тендерні пропозиції наведена у тендерній документації Назва товару кожної номенклатурної позиції предмета закупівлі: 1. Шафа для документів з полицями двох дверна (тип 1). 2. Шафа для документів з полицями двох дверна (тип 2) 3. Антресоль двох дверна для документів 4. Тумба з дверцятою МДФ Код товару, визначений згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 1. 39132006-6 – Шафи-картотеки 2. 39132006-6 – Шафи-картотеки 3. 39132100-7 Пенали-картотеки 4. 39132100-7 Пенали-картотеки
Торги не відбулися
1 475 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 14 750.00 UAH
мін. крок: 1% або 14 750.00 UAH
Номер:
044aa594e67544bf9953764524247dc8
Внутрішній номер закупівлі:
5711575
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-07-24-004231-c
Замовник:
Національний університет біоресурсів і природокористування України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00493706
-
Адреса:
03041, Україна, Київська область, Київ, Героїв Оборони, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ткачук Вадим Анатолійович 380445278930 tender13@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39130000-2 Офісні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 475 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
14 750.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
40 000.00 UAH
Період уточнення:
24.07.2020 19:01 - 31.07.2020 10:00
Період прийому пропозицій:
24.07.2020 19:01 - 10.08.2020 10:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата проводиться протягом 10 (десяти) банківських днів після поставки
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Офісні меблі різні
Кількість
600 штуки
Період постачання
до 30.09.2020