• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів (спеціалізоване транспортне забезпечення спеціалізованим автотранспортом закладів охорони здоров’я, що засновані на комунальній власності територіальної громади міста Києва)

Завершена

236 450.00 UAH з ПДВ
Номер: 56e71c70944b44fdac49e269de37da6d
Внутрішній номер закупівлі: 5710750
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-07-24-003975-c   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Консультативно-діагностичний центр" Солом’янського району міста Києва
Контактна особа: Калантир Вікторія Володимирівна 380443536025 Solomkdc@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відповідно до п. 1 ч. 2 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі» № 922-VIII від 25 грудня 2015 року (Із змінами, внесеними згідно із Законами) переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Комунальним некомерційним підприємством «Консультативно – діагностичний центр» Солом’янського району м. Києва відкриті торги на закупівлю за кодом ДК 021:2015 «60130000-8-Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів (спеціалізоване транспортне забезпечення спеціалізованим автотранспортом закладів охорони здоров’я, що засновані на комунальній власності територіальної громади міста Києва) оголошувались двічі 22.06.2020р. та 08.07.2020р. Ідентифікатори закупівель відповідно UA-2020-07-08-003914-b та UA-2020-06-22-004249-b. Обидва рази закупівлі не відбулись через відсутність необхідної кількості пропозицій учасників.
Очікувана вартість: 236 450.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів (спеціалізоване транспортне забезпечення спеціалізованим автотранспортом закладів охорони здоров’я, що засновані на комунальній власності територіальної громади міста Києва)
Код ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 03067, Україна, м. Київ, м. Київ, Гарматна,36 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Комунальна організація «Київмедспецтранс»

Оскарження: 06.08.2020 16:06 - 17.08.2020 00:00
Ціна пропозиції 235 357.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.08.2020 16:06
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: de903893671c4cbf8bb25324d6024025
Ідентифікатор договору: UA-2020-07-24-003975-c-b1
Постачальник: Комунальна організація «Київмедспецтранс»
Номер договору: №21/1
Сума договору: 235 357.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 06.08.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання: 17.08.2020 08:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір № 21 1.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Договір № 21.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
План закупівлі.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Договір 21.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Протокол щодо умов оплати.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
21 Договір.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода №1.pdf
p7s
sign.p7s