-
Переговорна процедура
-
Однолотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Штормовий одяг (костюми)
Тендер Prozorro UA-2020-07-24-005964-b
Штормовий одяг (костюми)
Завершена
425 750.00
UAH з ПДВ
Номер:
ff83b789f0954ed1b69e1172699e6e54
Внутрішній номер закупівлі:
5707693
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-07-24-005964-b
Замовник:
КЗ"ЗОЛ"Захисник"ЗОР
×
-
Код ЄДРПОУ:
25821241
-
Адреса:
69013, Україна, Запорізька область, м.Запоріжжя, Запорожье ул.Военстрой,570
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Єфіменко +380960722905 zahisnik2000@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
18220000-7 Штормовий одягАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Обґрунтування умови застосування:
п.1 ч.2 ст.40 Закону України «Про внесення змін до Закону про публічні закупівлі» від 19.04.2020р. №114-ІХ
Очікувана вартість:
425 750.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴425 750.00 Штормовий одяг (костюми)