-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Бензин А-92, бензин А-95, дизельне паливо
Тендер Prozorro UA-2017-01-26-001085-a
Торги не відбулися
334 835.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 348.35 UAH
мін. крок: 1% або 3 348.35 UAH
Номер:
96240f776a1649c89ac11a4154bba2a2
Внутрішній номер закупівлі:
568531
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-01-26-001085-a
Замовник:
Відділ освіти Ізмаїльської райдержадміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145168
-
Адреса:
68601, Україна, Одеська область, Ізмаїл, проспект Суворова, 62
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мамалига Анастасія Сергіївна +380484121185 buh.rayoo@mail.ru http://izmrvo.ucoz.com/
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
334 835.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 348.35 UAH
Період уточнення:
26.01.2017 14:58 - 03.02.2017 15:03
Період прийому пропозицій:
26.01.2017 14:58 - 13.02.2017 15:03
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-92, бензин А-95, дизельне паливо
Кількість
15705 літр
Період постачання
01.01.2017 - 31.12.2017