-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Хліб
Тендер Prozorro UA-2017-01-27-000604-c
Торги не відбулися
218 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 092.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 092.00 UAH
Номер:
0e6b8332279e41bcb5d2fc2499898d63
Внутрішній номер закупівлі:
568488
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-01-27-000604-c
Замовник:
Плисківський психоневрологічний інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188151
-
Адреса:
22252, Україна, Вінницька область, Плисків, Вул. Броніцького,2, с.Плисків, Погребищенськийр-н, Вінницька обл.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ланецька Наталія Василівна +380434629138 pliskivinternat@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
218 400.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 092.00 UAH
Період уточнення:
27.01.2017 14:52 - 03.02.2017 14:57
Період прийому пропозицій:
27.01.2017 14:52 - 13.02.2017 14:57
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Хліб
Кількість
18200 кілограм
Період постачання
01.03.2017 - 31.12.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Бердичівський хлібозавод
×
-
Код ЄДРПОУ:
33394612
-
Контактна особа:
Ударов Олег Юрійович +380674127965 udarov@meta.ua http://www.brdhlib.com.ua/ru
-
Адреса:
13304, Україна, Житомирська область, місто Бердичів, вулиця Червона, 4
Початкова пропозиція
166 894.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
166 894.00 UAH з ПДВ
Документи
19
Скарги
0