-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Придбання бензину А-95 та дизельного пального для навчальних закладів Вінницького району
Тендер Prozorro UA-2020-07-22-001280-c
Усі тенедерні пропозиції повинні готуватися українською мовою
Завершена
141 040.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 705.20 UAH
мін. крок: 0.5% або 705.20 UAH
Номер:
6149ad38694f4833a7280e07097e6184
Внутрішній номер закупівлі:
5669003
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-07-22-001280-c
Замовник:
Відділ освіти Вінницької районної державної адміністраціі
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141302
-
Адреса:
21036, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Хмельницьке шосе,7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оливенко Олексій Анатолійович +380432620222 osvita.vrda@gmail.com https://vinrvo.at.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
141 040.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
705.20 UAH
Період уточнення:
22.07.2020 11:16 - 27.07.2020 11:21
Період прийому пропозицій:
22.07.2020 11:16 - 06.08.2020 11:21
Аукціон:
07.08.2020 11:14 - 07.08.2020 11:53
Період кваліфікації:
07.08.2020 11:53 - 11.08.2020 11:02
Період завантаження договору:
11.08.2020 11:02 - 31.08.2020 11:02
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписПоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Придбання бензину А-95 для навчальних закладів Вінницького району
Кількість
1660 літр
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
21000, Україна, Вінницька область, Вінницький район, Заклади загальної середньої освіти Вінницького району
На карті
Придбання дизельного пального для навчальних закладів Вінницького району
Кількість
4600 літр
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
21000, Україна, Вінницька область, Вінницький район, Заклади загальної середньої освіти Вінницького району
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "МАНГО-ГРУП"
Оскарження: 11.08.2020 11:02 - 22.08.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39039648
-
Контактна особа:
Алла Розборська +380503339007 aerozborskaya@unimex.com.ua
-
Адреса:
01010, Україна, Київська область, м.Київ, ХРЕСТОВИЙ ПРОВУЛОК, будинок 2, офіс 405
Оскарження: 11.08.2020 11:02 - 22.08.2020 00:00
Початкова пропозиція
118 504.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
117 002.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.08.2020 11:02
Документи
43
Скарги
0
ТОВ КОНДОР ЛОГІСТИК
×
-
Код ЄДРПОУ:
39046990
-
Контактна особа:
Грех Юлія Ігорівна +380684156889 nadya.skrypka@ukr.net
-
Адреса:
79044, Україна, Львівська область, місто Львів, вулиця Єфремова 84 квартира 1Б
Початкова пропозиція
121 034.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
117 654.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
42
Скарги
0
ТОВ "Нафтогруппа-2005"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34094924
-
Контактна особа:
Кітіцин Юрій Геннадійович +380674309475 bv2005@ukr.net
-
Адреса:
21011, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, вулиця Ватутіна 139а
Початкова пропозиція
121 430.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
121 430.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
35
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41449359
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ" +380970154650 S525198@UKR.NET http://www.avias.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, 49000, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ВУЛИЦЯ МАНДРИКІВСЬКА, будинок 47, офіс 503
Початкова пропозиція
122 070.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
122 070.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
16
Скарги
0
ПП "ОККО КОНТРАКТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36248687
-
Контактна особа:
Орест Крупчак +380967227606 okrupchak@gng.com.ua
-
Адреса:
04070, Україна, Київська область, Київ, вул. Набережно-Хрещатицька 15-17/18
Початкова пропозиція
129 496.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
129 496.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
51
Скарги
0
Контракти
Номер:
d475e8452ac44a2ca2475fd38137637d
Ідентифікатор договору:
UA-2020-07-22-001280-c-b1
Постачальник:
ТОВ "МАНГО-ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39039648
-
Контактна особа:
Алла Розборська +380503339007 aerozborskaya@unimex.com.ua
-
Адреса:
01010, Україна, Київська область, м.Київ, ХРЕСТОВИЙ ПРОВУЛОК, будинок 2, офіс 405
Номер договору:
2БРТ-2595-74
Сума договору:
117 002.40 UAH з ПДВ
Сума договору:
97 502.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання:
28.08.2020 00:00
Статус:
Виконаний