-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
учнівський стіл та стілець
Тендер Prozorro UA-2020-07-21-002316-a
категорія - п.3 ч.1 ст.2 Закону України "Про публічні закупівлі" юридична особа є розпорядником, одержувачем бюджетних коштів; місцезнаходження - 22300, вул.Героїв Чорнобиля, 15 смт Літин Вінницька обл.
Завершена
283 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
e07aeb8ceea6439cb01d41137b52ee76
Внутрішній номер закупівлі:
5662092
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-07-21-002316-a
Замовник:
Відділ освіти Літинської РДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141383
-
Адреса:
22300, Україна, Вінницька область, Літин, вул.Героїв Чорнобиля, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бовкун Інна Анатоліївна +380688629367 inna.bovkun3@gmail.com http://www.ltedu.vn.ua/contact.html
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Умова застосування переговорної процедури закупівлі - cт. 40, п 2 ч.1 Якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тедерній документації. Причини та обставини, якими керувався замовник під час обрання переговорної процедури закупівлі: Замовником двічі було відмінено закупівлю у зв’язку із поданням для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій (закупівля 1 - UA-2020-06-10-007846-b, закупівлю 2 - UA-2020-06-30-000616-b)
Очікувана вартість:
283 500.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
учнівський стіл 1-місний антисколіозний з полицею, регулюється на ростові групи № 4-6- ДК 021:2015 - 39160000-1 Шкільні меблі та стілець Т-подібний металевої конструкції, що регулюється по висоті на зростові групи №4-6 з покриттям HPL - ДК 021:2015 -39160000-1 Шкільні меблі
Кількість
250 комплект
Період постачання
до 25.08.2020
Місце постачання
00000, Україна, Вінницька область, Літинський район, заклади освіти (заклади загальної середньої освіти)
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа-підприємець Павлюк Володимир Кузьмич
Оскарження: 21.07.2020 16:48 - 01.08.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
1852000210
-
Контактна особа:
Павлюк Володимир Кузьмич 067-737-69-43
-
Адреса:
23232, Україна, Вінницька область, Вінницький район, Вінницька обл., Вінницький р-н, с.Рівець, вул.Білоченка, б. 19
Оскарження: 21.07.2020 16:48 - 01.08.2020 00:00
Ціна пропозиції
283 500.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.07.2020 16:48
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
a00563281f34466e975f064018ed3552
Ідентифікатор договору:
UA-2020-07-21-002316-a-b1
Постачальник:
Фізична особа-підприємець Павлюк Володимир Кузьмич
×
-
Код ЄДРПОУ:
1852000210
-
Контактна особа:
Павлюк Володимир Кузьмич 067-737-69-43
-
Адреса:
23232, Україна, Вінницька область, Вінницький район, Вінницька обл., Вінницький р-н, с.Рівець, вул.Білоченка, б. 19
Номер договору:
22-Т
Сума договору:
283 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
04.08.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання:
04.08.2020 00:00
Статус:
Виконаний