• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

нафта і дистиляти

Торги не відбулися

1 104 500.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 522.50 UAH
Номер: c53ea0d3cf394a29bfb315709e21099c
Внутрішній номер закупівлі: 565720
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-01-27-000729-b   
Замовник: Відділ освіти, молоді та спорту Уманської РДА
Контактна особа: Галина Шмалюх +380982229735 galinka261082@mail.ru
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 1 104 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 5 522.50 UAH
Період уточнення: 27.01.2017 10:53 - 02.02.2017 12:00
Період прийому пропозицій: 27.01.2017 10:53 - 12.02.2017 12:00

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-95, бензин А-92, дизельне паливо
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 48500 літр
Період постачання 01.03.2017 - 31.12.2017
Місце постачання 20300, Україна, Черкаська область, м. Умань, Залізняка 2-а На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ООО АЛЬЯНС ЕВОЛЮШН
Початкова пропозиція 1 045 050.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 045 050.00 UAH з ПДВ
Документи 10
Скарги 0