-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Газове паливо (Природний газ)
Тендер Prozorro UA-2017-01-25-001735-a
Торги не відбулися
489 845.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 449.23 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 449.23 UAH
Номер:
73d276558a544e4e96e4e6efd7c14cd8
Внутрішній номер закупівлі:
565054
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-01-25-001735-a
Замовник:
Ковалівська сільська рада Полтавського району Полтавської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
21046905
-
Адреса:
38701, Україна, Полтавська область, село Ковалівка, вулиця Коломацька, 1 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бублик Олександр Васильович +380532690884 kovalivkasr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
489 845.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 449.23 UAH
Період уточнення:
25.01.2017 17:01 - 31.01.2017 17:06
Період прийому пропозицій:
25.01.2017 17:01 - 10.02.2017 17:06
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Газове паливо (Природний газ)
Кількість
57647 метри кубічні
Період постачання
01.01.2017 - 31.12.2017