• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015 "90460000-9 Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиків"

Послуги з вивозу та утилізації рідких побутових відходів

Торги не відбулися

353 818.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 538.18 UAH
Номер: f94e2b504e2442869c7f7e79dfc01d4f
Внутрішній номер закупівлі: 564997
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-01-26-001835-b   
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ БУДИНОК ДИТИНИ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
Контактна особа: Виктория Гавеля +380567613012,+380955291307,+380567613026 dnepr_dr2@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 90460000-9 Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиківАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 353 818.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 3 538.18 UAH
Період уточнення: 26.01.2017 15:36 - 31.01.2017 17:00
Період прийому пропозицій: 26.01.2017 15:36 - 10.02.2017 17:00

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з вивозу та утилізації рідких побутових відходів
Код ДК 021:2015: 90460000-9 Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиків
Кількість 2760 метри кубічні
Період постачання 01.03.2017 - 31.12.2017
Місце постачання 49075, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, Петрозаводська, 371-А На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТДВ "Дніпрокомунтранс"
Початкова пропозиція 353 817.64 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
353 817.64 UAH з ПДВ
Документи 1
Скарги 0