• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з охорони будівлі громадського інформаційно - виставкового центру "MediaProstir"

Завершена

489 168.00 UAH з ПДВ
Номер: 06755ae99d884039b5ca4ed09eaf4448
Внутрішній номер закупівлі: 5642969
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-07-20-004703-b   
Замовник: КУ "Адміністративне управління Дніпропетровської обласної ради"
Контактна особа: Юлія Кутерга +380567428873 kyzakupki@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: п. 1 ч. 2 ст. 40 Закону, а саме: якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.
Очікувана вартість: 489 168.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з охорони будівлі громадського інформаційно - виставкового центру "MediaProstir"
Код ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
Кількість 5688 година
Період постачання 27.07.2020 - 31.12.2020
Місце постачання 49004, Україна, Дніпропетровська область, м.Дніпро, просп. Олександра Поля,2д На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АГЕНЦІЯ "ДЖЕБ"

Оскарження: 20.07.2020 14:40 - 31.07.2020 00:00
Ціна пропозиції 489 168.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.07.2020 14:40
Документи 1
Скарги 0

Контракти

Номер: 973d36e856324d09b8f288ee84658bd5
Ідентифікатор договору: UA-2020-07-20-004703-b-b1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АГЕНЦІЯ "ДЖЕБ"
Номер договору: 64/20
Сума договору: 489 168.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 407 640.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 27.07.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання: 31.07.2020 10:39
Статус:
Розірваний
pdf
договір на надання послуг з охорони МедиаПростір.pdf
pdf
доп 1 до дог64 20.pdf
p7s
sign.p7s