-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
М-108 / Лавки садово-паркові
Тендер Prozorro UA-2020-07-20-001198-c
Рішення від 20.07.2020 р. №31у. Технічні, якісні та інші характеристики предмету закупівлі та проект договору про закупівлю завантажено у формату окремих файлів. Просимо всіх учасників ознайомлюватися з вісвітленою інформацією та за потреби звертатися за додатковою нійормацією до Замовника.
Завершена
220 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 100.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 100.00 UAH
Номер:
3e2aaccbeaad4644911ebf5769a0c599
Внутрішній номер закупівлі:
5638204
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-07-20-001198-c
Замовник:
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ФУНДАЦІЯ СУСПІЛЬНО-ПРАВОВИХ КОМУНІКАЦІЙ ЛОГАРДС
×
-
Код ЄДРПОУ:
43229550
-
Адреса:
02154, Україна, м. Київ, м. Київ, вулиця ЕНТУЗІАСТІВ, будинок 17, офіс 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
ШЛЯХОВ Ілля Сергійович 380503564383 tender@lawguards.org
Класифікатор ДК 021:2015:
39113600-3 ЛавкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
220 000.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 100.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
4 400.00 UAH
Період уточнення:
20.07.2020 11:32 - 28.07.2020 18:00
Період прийому пропозицій:
20.07.2020 11:32 - 07.08.2020 18:00
Аукціон:
10.08.2020 12:03 - 10.08.2020 12:36
Період кваліфікації:
10.08.2020 12:36 - 11.08.2020 13:37
Період завантаження договору:
11.08.2020 13:37 - 31.08.2020 13:37
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписВідповідно до пункту 6.3. Договору, оплата Товару здійснюється Замовником протягом 10 робочих днів з моменту отримання такого Товару Отримувачем
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Лавка садово-паркова
Кількість
48 штуки
Період постачання
до 20.10.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ ДУКОР
Оскарження: 11.08.2020 13:37 - 22.08.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39069054
-
Контактна особа:
Думенко Богдан Васильович +380445938825 export@kidigo.com.ua
-
Адреса:
03179, Україна, Київська область, КиЇв, Брест-Литовське шосе 8а
Оскарження: 11.08.2020 13:37 - 22.08.2020 00:00
Початкова пропозиція
129 600.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
128 500.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.08.2020 13:37
Документи
56
Скарги
0
ТОВ "Монастирищенський котельний завод"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38307385
-
Контактна особа:
Демчук Ірина Юріївна +380674709710 mkz_products@ukr.net http://mkz.com.ua/
-
Адреса:
19114, Україна, Черкаська область, Цибулів, вул. Гагаріна 30Е
Початкова пропозиція
163 200.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
129 120.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
13
Скарги
0
ФОП Климчук Сергій Володимирович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2430511237
-
Контактна особа:
Климчук Сергій Володимирович +380969823006 taisa.lyukh@gmail.com
-
Адреса:
10004, Україна, Житомирська область, місто Житомир, ВУЛ.ОФІЦЕРСЬКА буд. 1 кв. 20
Початкова пропозиція
176 880.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
176 880.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
32
Скарги
0
ТОВ "Торгівельний Дім "Н'ю-Лайн"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32140051
-
Контактна особа:
Грушевенко Ірина Юріївна +380567136044 Ignatenko-new-line@ukr.net http://goida-da.com
-
Адреса:
49126, Україна, Дніпропетровська область, Дніпропетровськ, вул. Євпаторійська, буд. 106, кв. 48
Початкова пропозиція
218 880.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
218 880.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
36
Скарги
0
Контракти
Номер:
88b54d43d75b45f5a3111cacb7ded654
Ідентифікатор договору:
UA-2020-07-20-001198-c-c1
Постачальник:
ТОВ ДУКОР
×
-
Код ЄДРПОУ:
39069054
-
Контактна особа:
Думенко Богдан Васильович +380445938825 export@kidigo.com.ua
-
Адреса:
03179, Україна, Київська область, КиЇв, Брест-Литовське шосе 8а
Номер договору:
1198/М-108
Сума договору:
128 499.84 UAH з ПДВ
Сума договору:
107 083.20 UAH без ПДВ
Період дії договору:
03.09.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
03.09.2020 12:00
Статус:
Виконаний