-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Обладнання для харчоблоків шкільних їдалень закладів освіти
Тендер Prozorro UA-2020-07-17-005123-c
Торги не відбулися
1 307 225.50
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 13 072.26 UAH
мін. крок: 1% або 13 072.26 UAH
Номер:
0456aaa5309b4fbe9d0a68d091e3298e
Внутрішній номер закупівлі:
5630911
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-07-17-005123-c
Замовник:
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "ЦЕНТР З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ СОКАЛЬСЬКОГО РАЙОНУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41829167
-
Адреса:
80000, Україна, Львівська область, Сокаль, Сокальський район, ВУЛИЦЯ ШАШКЕВИЧА, будинок 86
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Поліщук Орися Олегівна 093-734-24-68 centrosvitasokal@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 307 225.50 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
13 072.26 UAH
Період уточнення:
17.07.2020 15:43 - 22.07.2020 17:00
Період прийому пропозицій:
17.07.2020 15:43 - 01.08.2020 17:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Обладнання для харчоблоків шкільних їдалень закладів освіти
Кількість
112 штуки
Період постачання
до 31.08.2020
Місце постачання
Відповідно до документації