-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електричні побутові прилади (Кондиціонери)
Тендер Prozorro UA-2020-07-16-006308-c
Торги не відбулися
60 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 300.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 300.00 UAH
Номер:
e3bb261504b441a19cf3d70ba6e8d106
Внутрішній номер закупівлі:
5617478
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-07-16-006308-c
Замовник:
філія «Енергозбут» акціонерного товариства "Українська залізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40150221
-
Адреса:
01135, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Жилянська, буд. 97
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Андрій Станіславович Остринський +30444653514 ostrynskyi@uz.gov.ua http://uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39710000-2 Електричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
60 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
300.00 UAH
Період уточнення:
16.07.2020 16:35 - 22.07.2020 18:00
Період прийому пропозицій:
16.07.2020 16:35 - 01.08.2020 18:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписЗамовник здійснює розрахунок за поставлений товар за умови наявності належним чином оформлених документів, передбачених умовами договору ( акт приймання-передачі, видаткова накладна, рахунок фактура тощо), що підтверджують отримання товару у термін відстрочки платежу 45 банківських днів з дати реєстрації Постачальником податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних у разі якщо Постачальник є платником ПДВ (якщо Постачальник не є платником ПДВ – з дати постачання Товару)
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях45 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кондиціонери
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації