-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Інформаційно-телекомунікаційні послуги (обробка вхідних викликів операторами
Тендер Prozorro UA-2020-07-16-000647-b
Завершена
192 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
Номер:
29d420b0bf594ee7af4956c50ef5e3af
Внутрішній номер закупівлі:
5607718
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-07-16-000647-b
Замовник:
Департамент адміністративних послуг Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
23948575
-
Адреса:
79006, Україна, Львівська область, Львів, ПЛОЩА РИНОК, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Білоніжко Ігор Володимирович 380322975722 Bilonizhko.Ihor@lvivcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79510000-2 Послуги з приймання телефонних дзвінківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
192 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 000.00 UAH
Період уточнення:
16.07.2020 10:08 - 21.07.2020 12:00
Період прийому пропозицій:
16.07.2020 10:08 - 31.07.2020 12:00
Аукціон:
03.08.2020 11:20 - 03.08.2020 11:41
Період кваліфікації:
03.08.2020 11:41 - 03.08.2020 15:40
Період завантаження договору:
03.08.2020 15:40 - 23.08.2020 15:40
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Інформаційно-телекомунікаційні послуги (обробка вхідних викликів операторами
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Аделіна Аутсорсинг"
Оскарження: 03.08.2020 15:40 - 14.08.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40186059
-
Контактна особа:
Хмельницька Катерина 380504305401, 380504305401 kkhmelnytska@adelina.com.ua
-
Адреса:
03124, Україна, м. Київ, м. Київ, бульвар Вацлава Гавела, буд. 4
Оскарження: 03.08.2020 15:40 - 14.08.2020 00:00
Початкова пропозиція
162 756.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
152 470.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.08.2020 15:40
Документи
12
Скарги
0
ТОВ "А.Р.С.І."
×
-
Код ЄДРПОУ:
40007792
-
Контактна особа:
Роман Абдул +380938623412 rabdul@acc.com.ua
-
Адреса:
79018, Україна, Львівська область, місто Львів, ФЕДЬКОВИЧА, будинок 58, офіс 207
Початкова пропозиція
162 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
152 480.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
5
Скарги
0
Контракти
Номер:
c21a050d96e8404f889e9c05897aede1
Ідентифікатор договору:
UA-2020-07-16-000647-b-c1
Постачальник:
ТОВ "Аделіна Аутсорсинг"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40186059
-
Контактна особа:
Хмельницька Катерина 380504305401, 380504305401 kkhmelnytska@adelina.com.ua
-
Адреса:
03124, Україна, м. Київ, м. Київ, бульвар Вацлава Гавела, буд. 4
Номер договору:
14/08/2020
Сума договору:
152 470.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
127 058.33 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
14.08.2020 08:30
Статус:
Виконаний