-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Придбання обладнання для харчоблоку
Тендер Prozorro UA-2020-07-14-004791-b
Торги не відбулися
68 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 340.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 340.00 UAH
Номер:
17afb46f70c4460780ab99d5c4f72356
Внутрішній номер закупівлі:
5589312
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-07-14-004791-b
Замовник:
Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №313 з поглибленим вивченням інформаційних технологій Деснянського району міста Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
22934720
-
Адреса:
02097, Україна, Київська область, Київ, Лисківська, 7-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Посадський Володимир Віталійович 380445301439,380445301440 sh313@ukr.net http://school-313.at.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
68 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
340.00 UAH
Період уточнення:
14.07.2020 21:26 - 20.07.2020 08:00
Період прийому пропозицій:
14.07.2020 21:26 - 30.07.2020 08:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата здійснюється на підставі видаткових накладних шляхом перерахування Замовником грошових коштів у національній грошовій одиниці на поточний рахунок Постачальника після постачання товару за рахунок коштів місцевого бюджету міста Києва.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Придбання обладнання для харчоблоку
Код згідно ДК 021:2015 (CPV:2008): 39310000-8 - Обладнання для закладів громадського харчування
Кількість
6 комплект
Період постачання
до 26.08.2020