• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Риба заморожена «Хек» (без голови), філе риби «Сом»

Торги не відбулися

360 700.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 607.00 UAH
Номер: d4936e0cd082490195313e8bfa755e30
Внутрішній номер закупівлі: 558334
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-01-23-002666-b   
Замовник: Управління освіти Хмільницької міської ради
Контактна особа: Сніжана Сосновська +380971126941 s.snezhna@yandex.ua http://khmuo.mkhedu.vn.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 360 700.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 3 607.00 UAH
Період уточнення: 23.01.2017 17:40 - 30.01.2017 12:00
Період прийому пропозицій: 23.01.2017 17:40 - 09.02.2017 12:00

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Риба заморожена «Хек» (без голови)
Код ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
Кількість 4210 кілограм
Період постачання 24.02.2017 - 31.12.2017
Місце постачання 21000, Україна, Вінницька область, ДНЗ та школи м. Хмільника (8 установ по місту), згідно переліку (додаток №4 ТД) На карті
Філе риби «Сом»
Код ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
Кількість 500 кілограм
Період постачання 24.02.2017 - 31.12.2017
Місце постачання 21000, Україна, Вінницька область, ДНЗ та школи м. Хмільника (8 установ по місту), згідно переліку (додаток №4 ТД) На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Фірма "Ремаса"
Початкова пропозиція 266 175.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
266 175.80 UAH з ПДВ
Документи 9
Скарги 0