-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
бензин А-92, паливо дизельне
Тендер Prozorro UA-2017-01-23-000410-c
Торги не відбулися
331 750.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 500.00 UAH
мін. крок: 0.2% або 500.00 UAH
Номер:
4a4f073965b2412fbc7a6de72ceebe7e
Внутрішній номер закупівлі:
555578
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-01-23-000410-c
Замовник:
Відділ освіти Жмеринської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141325
-
Адреса:
23160, Україна, Вінницька область, село Станіславчик, вул. Леніна, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Семко Лариса Михайлівна +380433221788 zmer.rvo@gmail.com http://www.zhedu.vn.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
331 750.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
500.00 UAH
Період уточнення:
23.01.2017 15:49 - 29.01.2017 15:54
Період прийому пропозицій:
23.01.2017 15:49 - 08.02.2017 15:54
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
бензин А-92
Кількість
2500 літр
Період постачання
01.03.2017 - 31.12.2017
паливо дизельне
Кількість
13500 літр
Період постачання
01.03.2017 - 31.12.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ООО АЛЬЯНС ЕВОЛЮШН
×
-
Код ЄДРПОУ:
40473930
-
Контактна особа:
Музика Светлана Александровна +380970154650 s.muzyka@oilukraine.com
-
Адреса:
49000, Украина, ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ, ДНІПРО, ВУЛ НАБЕРЕЖНА ПЕРЕМОГИ Д. 38
Початкова пропозиція
331 750.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
331 750.00 UAH з ПДВ
Документи
15
Скарги
0