• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Обладнання для їдальні (харчоблоку) Ставищенського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-педагогічний ліцей №1» Ставищенської районної ради Київської області

Торги не відбулися

532 220.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 322.20 UAH
Номер: 7b2d26c68ce74c4fbe55a95f9d0d28f0
Внутрішній номер закупівлі: 5555222
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-07-10-004181-b   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ Ставищенської РДА
Контактна особа: Борщ Оксана Миколаївна +380456451930 y.bogdan94@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 532 220.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 5 322.20 UAH
Період уточнення: 10.07.2020 15:34 - 16.07.2020 00:01
Період прийому пропозицій: 10.07.2020 15:34 - 26.07.2020 00:01
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Пароконвектомат
Код ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 09400, Україна, Київська область, Ставище, вул Цимбала Сергія 44 На карті
Марміт охолоджувальний на 4 гастроємкості
Код ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 09400, Україна, Київська область, Ставище, вул Цимбала Сергія 44 На карті
Марміт для перших страв на 3комфорки з однорівневою полицею надставкою
Код ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 09400, Україна, Київська область, Ставище, вул Цимбала Сергія 44 На карті
Марміт тепловой для других страв на 4 гастроємності з однорівневою полицею надставкою
Код ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 09400, Україна, Київська область, Ставище, вул Цимбала Сергія 44 На карті
Котел харчоварочний електричний
Код ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 09400, Україна, Київська область, Ставище, вул Цимбала Сергія 44 На карті
Картоплечистка
Код ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 09400, Україна, Київська область, Ставище, вул Цимбала Сергія 44 На карті
М’ясорубка електрична
Код ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 09400, Україна, Київська область, Ставище, вул Цимбала Сергія 44 На карті
Тістомісильна машина
Код ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 09400, Україна, Київська область, Ставище, вул Цимбала Сергія 44 На карті
Слайсер
Код ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 09400, Україна, Київська область, Ставище, вул Цимбала Сергія 44 На карті
Машина протирочно-різальна
Код ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 09400, Україна, Київська область, Ставище, вул Цимбала Сергія 44 На карті
Хліборізка
Код ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 09400, Україна, Київська область, Ставище, вул Цимбала Сергія 44 На карті
Овочерізка електрична
Код ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 09400, Україна, Київська область, Ставище, вул Цимбала Сергія 44 На карті
Шафа жарочна
Код ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 09400, Україна, Київська область, Ставище, вул Цимбала Сергія 44 На карті
Шафа холодильна
Код ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 09400, Україна, Київська область, Ставище, вул Цимбала Сергія 44 На карті
Сковорода електрична
Код ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 09400, Україна, Київська область, Ставище, вул Цимбала Сергія 44 На карті