-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Газове паливо
Тендер Prozorro UA-2017-01-23-000292-c
Торги не відбулися
315 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 150.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 150.00 UAH
Номер:
cb244771f6a342bab4c4a4fa5fc7771a
Внутрішній номер закупівлі:
554896
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-01-23-000292-c
Замовник:
Верхівнянська філія Житомирського агротехнічного коледжу
×
-
Код ЄДРПОУ:
00727943
-
Адреса:
13613, Україна, Житомирська область, Верхівня, Миру, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Степанець Галина Андріївна +380413895623 stepanecgalina@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
315 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 150.00 UAH
Період уточнення:
23.01.2017 14:31 - 29.01.2017 14:36
Період прийому пропозицій:
23.01.2017 14:31 - 08.02.2017 14:36
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Газове паливо (природний газ)
Кількість
35000 метри кубічні
Період постачання
20.02.2017 - 31.12.2017