-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
поточний ремонт мереж вуличного освітлиння по селам Великоолександрівської сільської ради Бориспільського району Київської області
Тендер Prozorro UA-2020-07-09-007994-c
Торги не відбулися
500 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 5 000.00 UAH
Номер:
e2e090fc43194369bff3890af0419012
Внутрішній номер закупівлі:
5540714
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-07-09-007994-c
Замовник:
ВЕЛИКООЛЕКСАНДРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04363484
-
Адреса:
08320, Україна, Київська область, Бориспільський р-н, с. Велика Олександрівка, вул. Гагаріна, буд. 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ігор Червоний +380678223604 vos.rada@gmail.com http://vos-rada.gov.ua/page/3/
Класифікатор ДК 021:2015:
50200000-7 Послуги з ремонту, технічного обслуговування повітряного, залізничного, морського транспорту і пов’язаного обладнання та дорожньої інфраструктури, а також супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
500 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 000.00 UAH
Період уточнення:
09.07.2020 16:59 - 17.07.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
09.07.2020 16:59 - 27.07.2020 00:00
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
поточний ремонт мереж вуличного освітлиння по селам Великоолександрівської сільської ради Бориспільського району Київської області
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "НТБ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39217701
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "НТБ" +380677408837 biem@inbox.ru
-
Адреса:
Україна, 04205, Україна, м. Київ, просп. Оболонський 16, кв. 282
Початкова пропозиція
498 003.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
498 003.60 UAH з ПДВ
Документи
59
Скарги
0