-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Телевізори
Тендер Prozorro UA-2020-07-09-007776-c
Усі документи, що входять до складу тендерної пропозиції мають бути складені українською мовою. У разі, якщо документ чи інформація, надання яких передбачено тендерною документацією, складені іншою(ими) мовою(ами), у складі тендерної пропозиції надається документ мовою оригіналу з обов’язковим перекладом українською мовою. Визначальним є текст, викладений українською мовою. Специфікація щодо технічних показників товару може бути викладена англійською або російською мовою із зазначенням за потреби загальновживаних абревіатур або скорочень англійською мовою.
Торги не відбулися
336 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 680.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 680.00 UAH
Номер:
5cf4fdb86e074aa5ae78803208f59084
Внутрішній номер закупівлі:
5540306
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-07-09-007776-c
Замовник:
Відділ освіти Золотоніської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02147061
-
Адреса:
19702, Україна, Черкаська область, м. Золотоноша, вул. Благовіщенська, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анна Олексіївна Восколович +380473721103,+380473721494 osvita_zol_rayon@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
336 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 680.00 UAH
Період уточнення:
09.07.2020 16:42 - 17.07.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
09.07.2020 16:42 - 27.07.2020 00:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписДжерело фінансування: місцевий бюджет.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Телевізори
Кількість
24 штуки
Період постачання
до 15.08.2020
Місце постачання
19700, Україна, Черкаська область, Золотоніський р-н, за адресами підпорядкованих навчальних закладів Замовника
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "НВО "РОМСАТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39689490
-
Контактна особа:
Інна Кочерга +380673340117 i.kocherga@romsat.ua
-
Адреса:
04214, Україна, Київська область, м.Київ, пр. Оболонський, будинок 32-Б, офіс 402
Початкова пропозиція
324 864.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
324 864.00 UAH з ПДВ
Документи
47
Скарги
0