-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 73220000-0 Консультаційні послуги у сфері розробок (Послуги з оформлення актів перемаркування гідрогенераторів Г1, Г5, Г6, Г10, Г11, Г12 з проведенням їх теплових випробувань філії "Кременчуцька ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Тендер Prozorro UA-2020-07-08-001257-a
Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову, засвідчені перекладачем.
Торги не відбулися
1 049 999.84
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 10 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 10 500.00 UAH
Номер:
db9c29c23dfb47299edf80be2ff0e135
Внутрішній номер закупівлі:
5516810
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-07-08-001257-a
Замовник:
ПрАТ "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, м.Вишгород, м.Вишгород, Київська обл., 07300
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Зоряна Даниленко 0459658620, +380459658357, +380459658471, +380459658511 tenderist140303@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
73220000-0 Консультаційні послуги у сфері розробокАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 049 999.84 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.07.2020 13:13 - 18.07.2020 09:00
Період прийому пропозицій:
08.07.2020 13:13 - 28.07.2020 09:00
Аукціон:
29.07.2020 11:36 - 29.07.2020 11:57
Період кваліфікації:
29.07.2020 11:57 - 10.08.2020 11:10
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 049 999.84 ДК 021:2015 код 73220000-0 Консультаційні послуги у сфері розробок (Послуги з оформлення актів перемаркування гідрогенераторів Г1, Г5, Г6, Г10, Г11, Г12 з проведенням їх теплових випробувань філії «Кременчуцька ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)