• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

«Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодулятори»

Завершена

4 550.00 UAH без ПДВ
Номер: 79c8b2ffd9f7435ca82f1a5c61b2c91e
Внутрішній номер закупівлі: 5511518
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-07-08-001212-c   
Замовник: ПОКРОВСЬКА МІСЬКРАЙОННА ФІЛІЯ ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЛАБОРАТОРНИЙ ЦЕНТР МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
Контактна особа: Анатолій Жорін +380623521982,+380623929275,+380623929022 krasn-lab@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33650000-1 Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодуляториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відповідно до п.1 ч.2 статті 40 Закону Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі: якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій. На підставі довіреності від 30.03.2020р. № 672/01.1 Державної установи «Донецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» (надалі – Центр) було доручено проведення та укладення договорів за визначеними процедурами Покровській міськрайонній філії Державної установи «Донецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» від імені Центру. Покровською міськрайонною філією ДУ «Донецький ОЛЦ МОЗ України» було двічі відмінено процедури закупівлі по предмету: код за ДК 021:2015 – 33650000-1 «Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодулятори» (сироватки). Процедура відкритих торгів не відбулась в зв’язку з неконкурентністю торгів (через відсутність учасників), що підтверджують автоматично сформовані системою звіти про результати проведення процедури закупівлі по ідентифікаторам UA-2020-06-01-004524-b від 17 червня 2020 року та UA-2020-06-18-002423-с від 04 липня 2020 року. Оскільки потреба в закупівлі сироваток для потреб мікробіологічної лабораторії залишається, то є необхідність в проведенні закупівлі шляхом переговорної процедури Фізична особа-підприємець Кононенко Олег Анатолійович має можливість поставити необхідні нам сироватки (5 найменувань) відповідної якості за 4550,00 грн. Не укладання договору з ФОП Кононенко О.А. призведе до обмеження діяльності установи в 2020 році. Це ставить під загрозу здоров’я та життя громадян, призведе до неможливості виконувати лабораторні дослідження проб та зразків з об’єктів спалахів інфекцій та прямі обов’язки працівників установи. На підставі вищезазначеного необхідно укласти договір з Фізичною особою-підприємцем Кононенко О.А. на постачання сироваток в кількості 5 найменувань.
Очікувана вартість: 4 550.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сироватки
Код ДК 021:2015: 33650000-1 Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодулятори
Кількість 5 найменувань
Період постачання 20.07.2020 - 31.12.2020
Місце постачання 85300, Україна, Донецька область, місто Покровськ, вулиця Поштова, буд.15 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КОНОНЕНКО ОЛЕГ АНАТОЛІЙОВИЧ

Оскарження: 08.07.2020 10:10 - 19.07.2020 00:00
Ціна пропозиції 4 550.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.07.2020 10:10
Документи 1
Скарги 0

Контракти

Номер: 155d165e0b3a4601ae195ef34cd78063
Ідентифікатор договору: UA-2020-07-08-001212-c-c1
Постачальник: КОНОНЕНКО ОЛЕГ АНАТОЛІЙОВИЧ
Номер договору: 37
Сума договору: 4 550.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 23.07.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання: 23.07.2020 14:46
Статус:
Виконаний
docx
ДОГОВІР.docx
p7s
sign.p7s