-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Устаткування для операційних блоків (апарат електро-радіохірургічний)
Тендер Prozorro UA-2020-07-03-002261-c
Завершена
116 630.00
UAH без ПДВ
Номер:
1cf5fbde6063402eabe5a66356b3e716
Внутрішній номер закупівлі:
5476966
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-07-03-002261-c
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Білоцерківської міської ради "Білоцерківська міська лікарня №1"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24880520
-
Адреса:
09107, Україна, Київська область, Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, 49
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Масло Анатолій Григорович +380456351953 btshospital1@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
п.1 ч.2 ст.40
Очікувана вартість:
116 630.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Апарат електро-радіохірургічний
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
09107, Україна, Київська область, м. Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого 49
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Дуднік І.і.
Оскарження: 03.07.2020 16:12 - 14.07.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2875507756
-
Контактна особа:
Дуднік Іван Іванович 0674454105
-
Адреса:
03040, Україна, м. Київ, м.Київ, проспект Голосіївський 88 кв.60
Оскарження: 03.07.2020 16:12 - 14.07.2020 00:00
Ціна пропозиції
116 630.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.07.2020 16:12
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
6eebe17904064b9ba0397a2e37c18895
Ідентифікатор договору:
UA-2020-07-03-002261-c-a1
Постачальник:
ФОП Дуднік І.і.
×
-
Код ЄДРПОУ:
2875507756
-
Контактна особа:
Дуднік Іван Іванович 0674454105
-
Адреса:
03040, Україна, м. Київ, м.Київ, проспект Голосіївський 88 кв.60
Номер договору:
15/07
Сума договору:
116 630.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
15.07.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання:
15.07.2020 00:00
Статус:
Виконаний