• Відкриті торги
  • Мультилотова
  • КЕП

Засоби для догляду за малюками

за кодом НК 024:2019 - 11239 Підгузник для дорослих; 35008 Дитячий підгузник

Завершена

160 269.08 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 100.00 UAH
Номер: 6224f941c22d4e49af069833f6f938d7
Внутрішній номер закупівлі: 5474622
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-07-03-003327-b   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги №2» Мелітопольської міської ради Запорізької області
Контактна особа: Богатько Оксана 380676836524 oksana.bogatko83@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 160 269.08 UAH з ПДВ
Період уточнення: 03.07.2020 14:46 - 10.07.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 03.07.2020 14:46 - 20.07.2020 00:00
Аукціон: 20.07.2020 13:41 - 20.07.2020 14:02
Період кваліфікації: 20.07.2020 14:02 - 20.07.2020 15:53
Період завантаження договору: 20.07.2020 15:53 - 09.08.2020 15:53

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴14 700.00 Підгузки для дорослих Small
  • Лот №2 ₴29 583.40 Підгузки для дорослих Мedium
  • Лот №3 ₴52 223.40 Підгузки для дорослих Large
  • Лот №4 ₴19 500.00 Підгузки для дорослих Extra Large
  • Лот №5 ₴44 262.28 Підгузки для дітей