-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
Сервер
Тендер Prozorro UA-2020-07-02-004673-a
Торги відмінено
120 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 600.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 600.00 UAH
Номер:
847fbcf330974bb397e0d7cb802ef115
Внутрішній номер закупівлі:
5455065
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-07-02-004673-a
Замовник:
Національний університет водного господарства та природокористування
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071116
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, Рівне, Соборна, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марчук Микола 380362635960 m.muk.marchuk@nuwm.edu.ua http://nuwm.edu.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
48820000-2 СервериАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
120 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
600.00 UAH
Період уточнення:
02.07.2020 12:56 - 08.07.2020 11:00
Період прийому пропозицій:
08.07.2020 11:00 - 13.07.2020 11:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписДата виставлення накладної
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сервер
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Інформація про скасування
Номер:
4590400552fc4322ace49c4cfbfd27ce
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Відмінити спрощену закупівлю згідно з предметом закупівлі, код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 48820000-2 Сервери (Сервер) з підстави, що передбачена згідно з п. 2 ч. 17 ст. 14 Закону, а саме: Неможливість внесення змін до оголошення про проведення спрощеної закупівлі та вимог до предмета закупівлі до початку строку подання пропозицій, у зв’язку із детальним розробленням змін до вимог до предмету спрощеної закупівлі та зміни її очікуваної вартості
Дата опублікування:
07.07.2020 12:23
Дата виконання:
07.07.2020 12:34
Статус:
Виконано