• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

природний газ(природний газ)

сума закупівлі прородного газу на перший квартал 2017 згідно тимчасового кошториса складає 95487 грн.

Завершена

1 436 080.00 UAH з ПДВ
Номер: 34f1308ae41b4a4f91302e9207f4b42c
Внутрішній номер закупівлі: 544454
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-01-26-000501-a   
Замовник: КЗ Херсонської обласної ради "Каховский геріатричний пансіонат"
Контактна особа: Малишенко Ольга Андріївна +380553620204 kah_pansion@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газАналіз за цим CPV
Умова застосування: Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Обґрунтування умови застосування: cт. 35, п 4. Двократна відміна тендера через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не відрізнялися від вимог, визначених у тендерній документації
Очікувана вартість: 1 436 080.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
природний газ
Код ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газ
Кількість 143608 тисяча кубічних метрів
Період постачання 01.02.2017 - 31.12.2017
Місце постачання 74800, Україна, Херсонська область, м. Каховка, вул. Карла Маркса, буд. 88 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Херсонрегіонгаз"

Оскарження: 26.01.2017 11:49 - 06.02.2017 00:00
Ціна пропозиції 1 436 080.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.01.2017 12:34
Документи 3
Скарги 0

Контракти

Номер: 5a42ed38b4174a86afad5e6865eecd14
Ідентифікатор договору: UA-2017-01-26-000501-a-c1
Постачальник: ТОВ "Херсонрегіонгаз"
Номер договору: 1
Сума договору: 244 748.36 UAH з ПДВ
Сума договору: 203 956.97 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.02.2017 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання: 06.02.2017 00:00
Статус:
Виконаний
договір
договір
договір
договір
договір
p7s
sign.p7s
договір
договір
договір
договір
договір
jpg
додаткова угода 1.jpg
jpg
додаткова угода 11.jpg
jpg
scanScan-170420-0001.jpg
jpg
додаткова угода 1/3.jpg
jpg
додаткова угода від 22.01.2018.jpg
jpg
Додаткова угода від 31.01.2018.jpg
p7s
sign.p7s