-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2017-01-24-000878-c
Завершена
394 407.00
UAH з ПДВ
Номер:
8a8fac2ca1c94dcba1594698e4dc0798
Внутрішній номер закупівлі:
543800
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-01-24-000878-c
Замовник:
Гіркополонківська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
05441200
-
Адреса:
45607, Україна, Волинська область, село Гірка Полонка, вулиця Горохівська 63а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мороз Леся Василівна +380332797560 girkapolonka@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09123000-7 Природний газАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Двократна відміна тендера через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не відрізнялися від вимог, визначених у тендерній документації
Очікувана вартість:
394 407.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
40535 метри кубічні
Період постачання
24.01.2017 - 31.12.2017
Місце постачання
45607, Україна, Волинська область, село Гірка Полонка Луцького району, вулиця Горохівська 63 А
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "ВОЛИНЬГАЗ ЗБУТ"
Оскарження: 24.01.2017 16:54 - 04.02.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39589216
-
Контактна особа:
Жучко Андрій Миколайович 0332 776924
-
Адреса:
43025, Україна, Волинська область, місто Луцьк, вулиця Івана Франка будинок 12
Оскарження: 24.01.2017 16:54 - 04.02.2017 00:00
Ціна пропозиції
394 407.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.01.2017 16:56
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
c183e507d02f443182a0d81b6610d504
Ідентифікатор договору:
UA-2017-01-24-000878-c-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ВОЛИНЬГАЗ ЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39589216
-
Контактна особа:
Жучко Андрій Миколайович 0332 776924
-
Адреса:
43025, Україна, Волинська область, місто Луцьк, вулиця Івана Франка будинок 12
Номер договору:
114105С95КАВ017
Сума договору:
394 407.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
06.02.2017 09:52 - 31.12.2017 23:59
Дата підписання:
06.02.2017 09:52
Статус:
Підписаний