• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Влаштування (будівництво) системи пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та передачі тривожних повідомлень в приміщеннях дошкільного навчального закладу №7 «Теремок» Миронівської селищної ради Донецької області ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 код CPV за ДК 021:2015 – (45310000-3 Електромонтажні роботи)

Торги не відбулися

575 396.60 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 880.00 UAH
Номер: d4073f0af9a742f4980f8a97d7dc671f
Внутрішній номер закупівлі: 5428094
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-06-30-001820-a   
Замовник: Дошкільний навчальний заклад №7 "Теремок" Миронівської селищної ради Донецької області
Контактна особа: Наталя Авдєєва +380631743384 dnzteremok@yandex.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 575 396.60 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 880.00 UAH
Період уточнення: 30.06.2020 11:49 - 06.07.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 30.06.2020 11:49 - 16.07.2020 00:00
Аукціон: 16.07.2020 15:33 - 16.07.2020 16:00
Період кваліфікації: 16.07.2020 16:00 - 23.07.2020 14:09
Умови оплати:
виконання робіт - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Влаштування (будівництво) системи пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та передачі тривожних повідомлень в приміщеннях дошкільного навчального закладу №7 «Теремок» Миронівської селищної ради Донецької області
Код ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.10.2020
Місце постачання 84791, Україна, Донецька область, смт. Миронівський, вул. Мира, буд. 23 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ВИД-Д"

Оскарження: 23.07.2020 14:03 - 03.08.2020 00:00
Початкова пропозиція 438 632.76 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
399 873.65 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
23.07.2020 14:03
Документи 40
Скарги 0
ТОВ "БЕЗПЕКА 2000"

Оскарження: 23.07.2020 14:07 - 03.08.2020 00:00
Початкова пропозиція 516 857.36 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
400 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
23.07.2020 14:07
Документи 82
Скарги 0
ФОП "ГРИЩЕНКО ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ"

Оскарження: 23.07.2020 14:09 - 03.08.2020 00:00
Початкова пропозиція 547 080.02 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
530 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
23.07.2020 14:09
Документи 40
Скарги 0