-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів, ДК 021-2015:60130000-8 (Спеціалізоване транспортне обслуговування та забезпечення спеціалізованим автотранспортом закладів охорони здоров'я, що засновані на комунальній власності територіальної громади міста Києва)
Тендер Prozorro UA-2020-06-26-001070-a
Переговорна процедура
Завершена
658 633.50
UAH без ПДВ
Номер:
583770c1e4b74a49bf528e7f7c19e9a3
Внутрішній номер закупівлі:
5413348
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-06-26-001070-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Консультативно-діагностичний центр" Оболонського району м.Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
05494828
-
Адреса:
04205, Україна, м. Київ, м. Київ, Маршала Тимошенка, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Яремчук Микола Андрійович 380444678902 oblcrp@ukr.net http://e-tender.biz
Класифікатор ДК 021:2015:
60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Було оголошено дві процедури відкритих торгів від 20.05.2020 р. за № UA-2020-05-20-002760-a та від 05.06.2020 р. за № UA-2020-06-05-004652-c, які не відбулися в зв’язку з відсутністю достатньої кількості тендерних пропозицій.
Очікувана вартість:
658 633.50 UAH без ПДВ
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%
- Подіядата виставлення рахунку
- Розмір100%
- ТипАванс
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів, ДК 021-2015:60130000-8 (Спеціалізоване транспортне обслуговування та забезпечення спеціалізованим автотранспортом закладів охорони здоров'я, що засновані на комунальній власності територіальної громади міста Києва)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КО "Київмедспецтранс"
Оскарження: 26.06.2020 14:24 - 07.07.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993807
-
Контактна особа:
Безносюк В.Д. +++380444250552 mniac@ukr.net
-
Адреса:
04073, Україна, м. Київ, м. Київ, Куренівська,16В
Оскарження: 26.06.2020 14:24 - 07.07.2020 00:00
Ціна пропозиції
658 633.50 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.06.2020 14:24
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
48f135de666c4a5d9d58d4ea060016dc
Ідентифікатор договору:
UA-2020-06-26-001070-a-a1
Постачальник:
КО "Київмедспецтранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993807
-
Контактна особа:
Безносюк В.Д. +++380444250552 mniac@ukr.net
-
Адреса:
04073, Україна, м. Київ, м. Київ, Куренівська,16В
Номер договору:
№16/115
Сума договору:
432 904.07 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
07.07.2020 10:30
Статус:
Виконаний