• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Системи симулятору двостороннього вогневого контакту (комплект для тактичних навчань) - 1 комплект

Завершена

1 214 840.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 12 148.40 UAH
Номер: b71f15d9e1214373aeb80c99316b299b
Внутрішній номер закупівлі: 5410755
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-06-25-010955-a   
Замовник: Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького
Контактна особа: Дука Валерія Володимирівна +380976902298 DUKAVALERIA@UKR.NET
Класифікатор ДК 021:2015: 35740000-3 Симулятори бойових дійАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 214 840.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 12 148.40 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 36 445.20 UAH
Період уточнення: 25.06.2020 17:42 - 30.06.2020 19:00
Період прийому пропозицій: 25.06.2020 17:42 - 10.07.2020 19:00
Аукціон: 13.07.2020 11:07 - 13.07.2020 11:28
Період кваліфікації: 13.07.2020 11:28 - 17.07.2020 18:23
Період завантаження договору: 17.07.2020 18:23 - 06.08.2020 18:23
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Системи симулятору двостороннього вогневого контакту (комплект для тактичних навчань) - 1 комплект
Код ДК 021:2015: 35740000-3 Симулятори бойових дій
Кількість 1 комплект
Період постачання до 30.11.2020
Місце постачання 29003, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, Шевченка, 46 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СТП 2015"

Оскарження: 17.07.2020 18:23 - 28.07.2020 00:00
Початкова пропозиція 1 201 680.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 177 380.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.07.2020 18:23
Документи 59
Скарги 0
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ПОДУС ВЛАДИСЛАВ ВОЛОДИМИРОВИЧ
Початкова пропозиція 1 202 224.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 177 924.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 16
Скарги 0

Контракти

Номер: 82e48beda8e14edebe377f07097a69ea
Ідентифікатор договору: UA-2020-06-25-010955-a-c1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СТП 2015"
Номер договору: 546-20
Сума договору: 1 177 380.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 981 150.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 05.08.2020 00:00 - 30.11.2020 00:00
Дата підписання: 05.08.2020 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір № 546-20 від 05.08.2020 року.pdf
pdf
Додаткова угода 1-20 від 10.08.2020 року (1).pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода 2-20 від 11.08.2020 року (1).pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s