-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2017-01-23-000867-a
Завершена
321 415.40
UAH з ПДВ
Номер:
89f4edc946914173928312cc0aaa14c0
Внутрішній номер закупівлі:
540402
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-01-23-000867-a
Замовник:
Первомайська районна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
24789854
-
Адреса:
55200, Україна, Миколаївська область, м Первомайськ, вул Чкалова 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бережанська Наталія Ігорівна +380516142251 prrairada@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09123000-7 Природний газАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
. Двократна відміна тендера через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не відрізнялися від вимог, визначених у тендерній документації
Очікувана вартість:
321 415.40 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
38000 метри кубічні
Період постачання
01.01.2017 - 31.12.2017
Місце постачання
55200, Україна, Миколаївська область, місто Первомайськ, вулиця Чкалова,12
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "МИКОЛАЇВГАЗ ЗБУТ"
Оскарження: 23.01.2017 21:09 - 03.02.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39589483
-
Контактна особа:
Левченко Наталія Василівна 0512674915 company@mkgaszbut.104.ua
-
Адреса:
54000, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Погранична,159
Оскарження: 23.01.2017 21:09 - 03.02.2017 00:00
Ціна пропозиції
321 415.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.01.2017 21:54
Документи
6
Скарги
0
Контракти
Номер:
d9b4ff2d4a474774a6e0878367d3ec9f
Ідентифікатор договору:
UA-2017-01-23-000867-a-b1
Постачальник:
ТОВ "МИКОЛАЇВГАЗ ЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39589483
-
Контактна особа:
Левченко Наталія Василівна 0512674915 company@mkgaszbut.104.ua
-
Адреса:
54000, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Погранична,159
Номер договору:
11410OLXNQDB017
Сума договору:
321 415.40 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.01.2017 00:00 - 31.12.2017 23:59
Дата підписання:
03.02.2017 00:00
Статус:
Підписаний