• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Код ДК 021:2015 90910000-9 «Послуги з прибирання» (послуги з обслуговування будинків і прибудинкових територій)

Торги не відбулися

19 064.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 95.00 UAH
Номер: 862b82a5775a426e8dfc859bdff66af4
Внутрішній номер закупівлі: 5392270
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-06-24-001959-b   
Замовник: Державна міграційна служба
Контактна особа: Ганіна Олена Анатоліївна +380443653256 ganina@dmsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 19 064.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 95.00 UAH
Період уточнення: 24.06.2020 16:08 - 29.06.2020 17:00
Період прийому пропозицій: 24.06.2020 16:08 - 09.07.2020 17:00
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код ДК 021:2015 90910000-9 «Послуги з прибирання» (послуги з обслуговування будинків і прибудинкових територій) здійснюється за рахунок коштів загального фонду Державного бюджету України за КПКВ 1004010 (КЕКВ 2240)
Код ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибирання
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 01001, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Володимирська, 9 На карті