• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • Мультилотова
  • КЕП

ДК 016:2010 – 29.10.5 Автомобілі спеціальної призначеності (29.10.59-90.00), (ДК 021:2015 – 34144200-0 Транспортні засоби аварійних служб; 34144220-6 Транспортні засоби аварійно-ремонтного призначення), спеціалізовані автомобілі аварійно-ремонтного призначення, 3 лота

Завершена

7 183 270.07 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 5 000.00 UAH
Номер: a90171dddef040f89f4a19b090fd69ad
Внутрішній номер закупівлі: 534340
Ідентифікатор закупівлі: UA-2016-11-16-000266-c   
Замовник: ПАТ "АК "Київводоканал"
Контактна особа: Казберч Євгенія Анатоліївна +380442801536 ykazberch@vodokanal.kiev.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 34144200-0 Транспортні засоби аварійних службАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 7 183 270.07 UAH з ПДВ
Період уточнення: 16.11.2016 12:21 - 09.12.2016 12:26
Період прийому пропозицій: 16.11.2016 12:21 - 19.12.2016 12:26
Період прекваліфікації: 19.12.2016 12:27 - 05.01.2017 00:00
Аукціон: 05.01.2017 11:21 - 05.01.2017 15:53
Період кваліфікації: 05.01.2017 15:53 - 16.01.2017 19:08
Період завантаження договору: 16.01.2017 18:53 - 05.02.2017 18:53

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴2 601 701.30 Лот 1: ДК 016:2010 - 29.10.59-90.00, (34144200-0 Транспортні засоби аварійних служб; 34144220-6 Транспортні засоби аварійно-ремонтного призначення)
  • Лот №2 ₴2 280 274.32 Лот 2: ДК 016:2010 - 29.10.59-90.00, (34144200-0 Транспортні засоби аварійних служб; 34144220-6 Транспортні засоби аварійно-ремонтного призначення)
  • Лот №3 ₴2 301 294.45 Лот 3: ДК 016:2010 - 29.10.59-90.00, (34144200-0 Транспортні засоби аварійних служб; 34144220-6 Транспортні засоби аварійно-ремонтного призначення)