-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2017-01-06-000418-b
Завершена
400 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
0556102fa57444ffb2114a2d47f8948e
Внутрішній номер закупівлі:
531793
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-01-06-000418-b
Замовник:
КП "Житомирська обласна філармонія імені Святослава Ріхтера" Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02225358
-
Адреса:
10014, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Пушкінська, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Валерій Мірошник +380675481644 filrihter@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09123000-7 Природний газАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Переговорна процедура застосовується на підставі пункту 4 частини 2 статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме: якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників (ідентифікатор закупівель: UA-2016-11-25-000511-a таUA-2016-12-13-000363-b ), при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не відрізняються від вимог, що були визначені замовником у тендерній документаці.
Очікувана вартість:
400 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
×
-
NONE:
000 Класифікатор зазначений в описі закупівлі
Кількість
46600 метри кубічні
Період постачання
06.01.2017 - 31.12.2017
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю «ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ»
Оскарження: 06.01.2017 12:39 - 17.01.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39577504
-
Контактна особа:
Тарасов +380412340417
-
Адреса:
10002, Україна, Житомирська область, Житомир, Фещенка-Чопівського, 35
Оскарження: 06.01.2017 12:39 - 17.01.2017 00:00
Ціна пропозиції
400 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.01.2017 13:25
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
3959eeeba7544bfa80623b6062b92518
Ідентифікатор договору:
UA-2017-01-06-000418-b-b1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю «ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
39577504
-
Контактна особа:
Тарасов +380412340417
-
Адреса:
10002, Україна, Житомирська область, Житомир, Фещенка-Чопівського, 35
Номер договору:
114102699YAB027
Сума договору:
400 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.02.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
31.01.2017 12:48
Статус:
Підписаний