-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
антисептик для рук
Тендер Prozorro UA-2020-06-17-003890-b
Завершена
86 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 430.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 430.00 UAH
Номер:
4d9f6576d35544f5914efe45de4a4ab5
Внутрішній номер закупівлі:
5307584
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-06-17-003890-b
Замовник:
Відділ освіти Гайсинської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
40416427
-
Адреса:
23700, Україна, Вінницька область, місто Гайсин, вулиця 1-го Травня, 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Войтенко Аліна Василівна +380433423116 gaysinvotender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33740000-9 Засоби для догляду за руками та нігтямиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
86 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
430.00 UAH
Період уточнення:
17.06.2020 15:24 - 02.07.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
02.07.2020 00:00 - 08.07.2020 00:00
Аукціон:
08.07.2020 11:18 - 08.07.2020 12:27
Період кваліфікації:
08.07.2020 12:27 - 09.07.2020 16:01
Період завантаження договору:
09.07.2020 16:01 - 29.07.2020 16:01
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписКатегорія замовника:3 категорія, юридична особа є розпорядником, одержувачем бюджетних коштів, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону «Про публічні закупівлі». Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: технічні, якісні, та інші характеристики предмета закупівлі зазначено в Додатку 2 до Оголошення про проведення спрощеної закупівлі. Перелік критеріїв та методика оцінки пропозицій із зазначенням питомої ваги критеріїв: оцінка пропозицій здійснюється на основі критерію „Ціна”. Питома вага – 100%.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
антисептик для рук об’ємом 5 літрів
Кількість
80 Флакон
Період постачання
до 31.07.2020
Місце постачання
23700, Україна, Вінницька область, місто Гайсин, вулиця 1-го Травня, будинок 40
На карті
антисептик для рук об’ємом 1 літр
Кількість
20 Флакон
Період постачання
до 31.07.2020
Місце постачання
23700, Україна, Вінницька область, місто Гайсин, вулиця 1-го Травня, будинок 40
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "УкрДез"
Оскарження: 09.07.2020 16:01 - 13.07.2020 16:01
×
-
Код ЄДРПОУ:
39211977
-
Контактна особа:
Ольга Иванова info@ukrdez.com
-
Адреса:
04080, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Фрунзе 82, оф. 256
Оскарження: 09.07.2020 16:01 - 13.07.2020 16:01
Початкова пропозиція
23 730.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
22 499.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.07.2020 16:01
Документи
19
Скарги
0
ПП "ХІМПОСТАЧАЛЬНИК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13395997
-
Контактна особа:
Елена Остраухова +380503403549 multi1@bigmir.net
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, ВУЛИЦЯ СИЛІКАТНА, будинок 10
Початкова пропозиція
38 220.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
22 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
5
Скарги
0
ФІЗИЧНА ОСОБА - ПІДПРИЄМЕЦЬ ВАЩЕНКО ЄВГЕНІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3230119330
-
Контактна особа:
ФІЗИЧНА ОСОБА - ПІДПРИЄМЕЦЬ ВАЩЕНКО ЄВГЕНІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ +380931470079 y.vashchenko@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 04128, м.Київ, ВУЛИЦЯ АК. ТУПОЛЄВА, будинок 17 -Г, квартира 51
Початкова пропозиція
35 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
35 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
5
Скарги
0
ТОВ "Фартунат"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37308833
-
Контактна особа:
Аліса Собченко +380442270995 office@fartunat.com.ua
-
Адреса:
03039, Україна, Київська область, Киев, ул. Голосеевская, дом 7, корпус 3
Початкова пропозиція
78 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
39 300.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
4
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "Лізоформ Медікал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36257034
-
Контактна особа:
Дмитрів Ігор Андрійович 380442331672, lysoform_med@ukr.net
-
Адреса:
01133, Україна, Київська область, Київ, Євгена Коновальця, 31, офіс 314
Початкова пропозиція
66 190.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
43 060.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
5
Скарги
0
ФОП "ДЖЕВАГА ЛЮДМИЛА ГЕОРГІЇВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
1583902723
-
Контактна особа:
Людмила Джевага +380979939310 fop_dlg@ukr.net
-
Адреса:
03169, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ СТАДІОННА, будинок 6, квартира 195
Початкова пропозиція
50 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
50 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
8
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХІММЕЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40206074
-
Контактна особа:
Антон Копилов +380675744433 himmel_group@ukr.net
-
Адреса:
61124, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ КАШТАНОВА, будинок 14
Початкова пропозиція
51 960.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
51 960.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
14
Скарги
0
ТОВ "ГРИН ПЛАСТИК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42994988
-
Контактна особа:
Богдан Дуленко +380935265209 dulenko.1986@gmail.com
-
Адреса:
61146, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА ПАВЛОВА, будинок 140Г
Початкова пропозиція
55 640.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
55 640.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
5
Скарги
0
ТОВ "ЧС ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36790327
-
Контактна особа:
Макицький Валерій Леонардович +380948234082 CHSGROUP.UKRAINE@GMAIL.COM
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ, 004073, м.Київ, ПРОСПЕКТ СТЕПАНА БАНДЕРИ, будинок 21
Початкова пропозиція
66 780.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
66 780.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
15
Скарги
0
ТОВ "ЧЕЛА УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42809838
-
Контактна особа:
Борисенко Ігор Юрійович +380950108250 ukr@chela.com.ua
-
Адреса:
03035, Україна, м. Київ, Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, буд. 45
Початкова пропозиція
76 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
76 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
28
Скарги
0
Контракти
Номер:
b9ad6ad569e648f09eeafb5e3c9382ce
Ідентифікатор договору:
UA-2020-06-17-003890-b-a1
Постачальник:
ТОВ "УкрДез"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39211977
-
Контактна особа:
Ольга Иванова info@ukrdez.com
-
Адреса:
04080, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Фрунзе 82, оф. 256
Номер договору:
38/П
Сума договору:
22 499.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
21.07.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання:
21.07.2020 00:00
Статус:
Виконаний