-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Газ природний, скраплений або в газоподібному стані (Постачання природного газу. ДК 021:2015, код 09123000-7 - Природний газ)
Тендер Prozorro UA-2017-01-18-000412-c
Завершена
550 413.60
UAH з ПДВ
Номер:
a6b3f00ce43c41ce8b0eee062f9760c8
Внутрішній номер закупівлі:
530154
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-01-18-000412-c
Замовник:
КЗ Гуляйпільський колегіум "Лідер" Гуляйпільської районної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25891980
-
Адреса:
70200, Україна, Запорізька область, м Гуляйполе, Запорізька обл., Гуляйпільський р-н, м. Гуляйполе, вул. Цвітна, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лопатіна Людмила Валентинівна +380958930950 25891980@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09123000-7 Природний газАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Замовником було двічі відмінено конкурентні процедури закупівель: 1. Відкриті торги в порядку розділу IV Закону України «Про публічні закупівлі» №922- VIII від 25. 12.2015 року зі змінами по предмету за ДК 016:2010- код 06.20.1 – Газ природний, скраплений або в газоподібному стані (Постачання природного газу. ДК 021:2015, код 09123000-7- Природний газ) (номер тендеру в ЦБД (ідентифікатор закупівлі)UA -2016-12-07-000910-b за адресою www. prozzoro.gov.ua) на підставі подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій. 2. Відкриті торги в порядку розділу IV Закону України «Про публічні закупівлі» №922- VIII від 25. 12.2015 року зі змінами по предмету за ДК 016:2010- код 06.20.1 – Газ природний, скраплений або в газоподібному стані (Постачання природного газу. ДК 021:2015, код 09123000-7- Природний газ) (номер тендеру в ЦБД (ідентифікатор закупівлі)UA -2016-12-26-000069-a за адресою www. prozzoro.gov.ua) на підставі подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій.
Очікувана вартість:
550 413.60 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Газ природний, скраплений або в газоподібному стані (Постачання природного газу. ДК 021:2015, код 09123000-7 - Природний газ)
Кількість
60000 метри кубічні
Період постачання
01.01.2017 - 31.12.2017
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗАПОРІЖГАЗ ЗБУТ"
Оскарження: 18.01.2017 16:11 - 29.01.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39587271
-
Контактна особа:
Колеснікова Тетяна Рафаелівна +380612227427
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Заводська, буд.7
Оскарження: 18.01.2017 16:11 - 29.01.2017 00:00
Ціна пропозиції
550 413.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.01.2017 16:42
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
aff1a456445043e5a6fe70269c063360
Ідентифікатор договору:
UA-2017-01-18-000412-c-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗАПОРІЖГАЗ ЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39587271
-
Контактна особа:
Колеснікова Тетяна Рафаелівна +380612227427
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Заводська, буд.7
Номер договору:
11410PORR8EB017
Сума договору:
550 413.60 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.01.2017 00:00 - 31.12.2017 23:59
Дата підписання:
31.01.2017 23:59
Статус:
Підписаний