-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
природний газ
Тендер Prozorro UA-2017-01-20-000453-b
Торги відмінено
399 570.82
UAH з ПДВ
Номер:
4fa0b4fd295d426fb9999f2bcbf9dbf0
Внутрішній номер закупівлі:
528808
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-01-20-000453-b
Замовник:
Високопільська спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Обдарованість" Херсонської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26084885
-
Адреса:
74000, Україна, Херсонська область, смт. Високопілля, вул. Червоноармійська, 51
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Бец +38023521219 erudycija@yandex.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Замовником двічі було оголошено тендер в електронній системі закупівель з метою придбання природного газу протягом 2017 року за № UA-2016-11-28-000967-a та за №UA-2016-12-14-001564-b. Проте двічі процедуру відкритих торгів було відмінено автоматично електронною системою закупівель на підставі абз. 5 частини першої ст. 31 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 року № 922-VIII зі змінами у зв’язку з поданням для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій. Документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі: звіти про результати проведення процедури №UA-2016-11-28-000967-a від 14.12.2016 року та №UA-2016-12-14-001564-b від 30.12.2016 року.
Очікувана вартість:
399 570.82 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
природний газ
×
-
NONE:
000 Класифікатор зазначений в описі закупівлі
Кількість
46400 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2017
Місце постачання
74000, Україна, Херсонська область, смт. Високопілля, вул. Червоноармійська, буд. 51
На карті
Інформація про скасування
Номер:
8682101a7ffb41a99f9e8f276a16ca9e
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
Відповідно до абз. 3 частини четвертої ст. 35 Закону, а саме: " Неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань закупівель"
Дата опублікування:
31.01.2017 16:29
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю «Херсонрегіонгаз»
Оскарження: 20.01.2017 11:17 - 31.01.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39500143
-
Контактна особа:
Пестрецова Світлана Володимирівна +380552417090
-
Адреса:
73025, Україна, Херсонська область, м. Херсон, вул. Петренка, буд. 18
Оскарження: 20.01.2017 11:17 - 31.01.2017 00:00
Ціна пропозиції
399 570.82 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.01.2017 11:27
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
a00b6988afef4b65acf7795cf55d5b54
Ідентифікатор договору:
UA-2017-01-20-000453-b-b1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю «Херсонрегіонгаз»
×
-
Код ЄДРПОУ:
39500143
-
Контактна особа:
Пестрецова Світлана Володимирівна +380552417090
-
Адреса:
73025, Україна, Херсонська область, м. Херсон, вул. Петренка, буд. 18
Сума договору:
399 570.82 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації