-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
монтаж систем пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей при пожежі
Тендер Prozorro UA-2020-06-15-006480-c
Торги не відбулися
608 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.6% або 3 500.00 UAH
мін. крок: 0.6% або 3 500.00 UAH
Номер:
dc9a26b1877240b1b7397ba378e1e981
Внутрішній номер закупівлі:
5276027
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-06-15-006480-c
Замовник:
ЖИТОМИРСЬКИЙ ГЕРІАТРИЧНИЙ ПАНСІОНАТ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188487
-
Адреса:
12415, Україна, Житомирська область, Житомирський район, с. Іванівка, вул. Інтернатна, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Сергіївна Денисюк +380412227372,+380683114482 pansionat12415@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
608 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 500.00 UAH
Період уточнення:
15.06.2020 16:19 - 21.06.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
15.06.2020 16:19 - 01.07.2020 00:00
Аукціон:
01.07.2020 11:30 - 01.07.2020 12:03
Період кваліфікації:
01.07.2020 12:03 - 03.08.2020 20:37
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписРозрахунки за виконані послуги (роботи) здійснюються Замовником у безготівковому порядку на розрахунковий рахунок Підрядника згідно виставлених рахунків та Актів приймання виконаних послуг (робіт) за формою КБ-2в протягом 30 календарних днів після приймання виконаних послуг (робіт); Інша інформація щодо закупівлі: категорія замовника - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі»; мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою (у разі надання інших документів складених мовою іншою ніж українська мова або російська мова, такі документи повинні супроводжуватися перекладом українською мовою, переклад (або справжність підпису перекладача) - засвідчений нотаріально або легалізований у встановленому законодавством України порядку, тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою); застосовані критерії оцінки - ціна (питома вага критерію - 100%); обсяг закупівлі - згідно технічної специфікації щодо предмету закупівлі (додаток 2 до тендерної документації)
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
монтаж систем пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей при пожежі
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.10.2020
Місце постачання
12415, Україна, Житомирська область, Житомирський район, село Іванівка, ВУЛИЦЯ ІНТЕРНАТНА, будинок 1
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ФІРМА БРАНД СЕРВІС"
Оскарження: 28.07.2020 18:06 - 08.08.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42618168
-
Контактна особа:
ТОВ "ФІРМА БРАНД СЕРВІС" +380679580261 fbrands@ukr.net
-
Адреса:
21050, Україна, Вінницька область, Вінниця, 21050, Вінницька обл., місто Вінниця, ВУЛИЦЯ КНЯЗІВ КОРІАТОВИЧІВ, будинок 24
Оскарження: 28.07.2020 18:06 - 08.08.2020 00:00
Початкова пропозиція
498 396.83 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
498 396.83 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
28.07.2020 18:06
Документи
43
Скарги
0
ПП Сварожич +
Оскарження: 03.08.2020 20:33 - 14.08.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36801710
-
Контактна особа:
Пасічник Інна Василівна +380412553094 svarozhih@ukr.net
-
Адреса:
10029, Україна, Житомирська область, Житомир, вул. Чапаєва,7 оф.300
Оскарження: 03.08.2020 20:33 - 14.08.2020 00:00
Початкова пропозиція
593 808.78 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
569 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
03.08.2020 20:33
Документи
49
Скарги
0
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ МАЗЯР ОЛЕКСАНДР ІВАНОВИЧ
Оскарження: 03.08.2020 20:36 - 14.08.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2585310917
-
Контактна особа:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ МАЗЯР ОЛЕКСАНДР ІВАНОВИЧ +380677835386 mazyarzt@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 10003, Житомирська обл., місто Житомир, ВУЛ.МАЯКОВСЬКОГО, будинок 17, квартира 61
Оскарження: 03.08.2020 20:36 - 14.08.2020 00:00
Початкова пропозиція
608 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
570 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
03.08.2020 20:36
Документи
27
Скарги
0
ПП "ОХОРОНА-004"
Оскарження: 03.08.2020 20:37 - 14.08.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39415273
-
Контактна особа:
Ірина Коцун +380668617266 ohorona004@ukr.net
-
Адреса:
04205, Україна, м. Київ, місто Київ, ПРОСПЕКТ ОБОЛОНСЬКИЙ, будинок 35
Оскарження: 03.08.2020 20:37 - 14.08.2020 00:00
Початкова пропозиція
600 214.24 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
600 214.24 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
03.08.2020 20:37
Документи
24
Скарги
0